Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Les Hommes zainspirowani średniowiecznymi zbrojami

Najnowsza kolekcja Les Hommes zebrała świetne recenzje na tygodniu mody w Mediolanie. Warstwowe elementy i geometryczne wzory przywodzą na myśl współczesną wersję średniowiecznej zbroi.
.get_the_title().

Les Hommes to pochodząca z Belgii marka męska, która zebrała świetne recenzje po swoim pokazie jesień/zima 2018 na tygodniu mody w Mediolanie. Za jej kreację odpowiada duet projektantów – Tom Notte i Bart Vandebosch. Wspomniana kolekcja zainspirowana została połączeniem dorobku wschodnich kultur ze średniowieczną odzieżą. Warstwowe elementy, pasy i liniowe przeszycia tworzą geometryczną wersję współczesnej zbroi.

les hommes
Les Hommes AW18

W procesie tworzenia projektanci sięgnęli po takie materiały jak skóra, wełna, kaszmir czy jedwab. Przeważające kolory to czarny, biały, wojskowa zieleń, piaskowy i złoto. W kolekcji lekkie koszulki bez rękawów zestawione są z luźnymi spodniami, skórzanymi legginsami, bermudami oraz oversizowymi płaszczami. Dodatkowym elementem są metaliczne, złote zdobienia i napy ułożone w geometryczne wzory.

les hommes
Les Hommes AW18

Głównym detalem przykuwającym uwagę na wybiegu były srebrne elementy nakładane na dolną wargę i podbródek modeli. Dodatkowymi akcesoriami były łańcuchy i wisiorki w grunge’owym stylu, szerokie paski oraz wysokie białe snekearsy zapinane na rzepy.

les hommes
Les Hommes AW18
les hommes
Les Hommes AW18
les hommes
Les Hommes AW18
Les Hommes AW18
Les Hommes AW18

Tekst: DS

FASHION