Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Brodka, Levi’s i MTV łączą muzykę i modę całkowicie unplugged

Marka Levi's została partnerem nowego muzycznego projektu MTV Unplugged, gdzie muzyka spotka się z modą.
.get_the_title().

Levi’s to brand, który od 1893 roku ma gigantyczny wpływ na modę, będąc kwintesencją amerykańskiego stylu. To również marka, która od wielu dekad pozwala ludziom na całym świecie podkreślać ich własny wyjątkowy styl oraz wyrażać oryginalność, a nawet poglądy. Jeansy Levi’s stały się czymś w rodzaju manifestu młodych buntowników.

Levi’s zawsze był blisko artystów, a w szczególności muzyków. Tym razem stworzył wyjątkowy projekt we współpracy z Brodką oraz MTV Polska.

Artystka odważnie kreująca swój wizerunek, kameralne koncerty stacji, które organizowane są przy akompaniamencie instrumentów akustycznych i marka wspierająca indywidualizm – wspólnie tworzą niepowtarzalną kombinację.

brodka

Brodka znana jest nie tylko z wyjątkowego podejścia do twórczości, ale też z niesztampowych stylizacji, współtworzonych ze stylistką i projektantką Vasiną. Każdy strój dostosowany jest do klimatu trasy koncertowej i promowanej płyty. W ramach projektu z Levi’s, Vasina stworzyła dla artystki wyjątkową customizowaną stylizację, łącząc kultowe produkty, hity z kolekcji wiosna/lato 2018 oraz personalizowane elementy. Efektem są niepowtarzalne jeansowe zestawienia, które pojawią się na koncercie MTV Unplugged Brodka już 12 kwietnia w Lublinie.

brodka

Levi’s przygotował również konkurs, w którym do wygrania będą bilety na koncert oraz backstage – wszystkie informacje na ten temat znajdziecie tutaj oraz w sklepach Levi’s.

brodka brodka

FASHION