Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Lookbook Gucci z Herkulanum i Pompejami w tle

Zawsze kiedy wydaje się, że Gucci już z pewnością nie wymyśli nic lepszego, Alessandro Michele nieoczekiwania wpada na kolejny pomysł, który wbija nas w ziemię. Najnowszy lookbook włoskiego domu mody to właśnie jeden z takich pomysłów.
.get_the_title().

Zaczynając od ubrań, męska kolekcja Pre-Fall 2019 to kontynuacja estetyki, którą w ostatnich latach skutecznie lansuje Gucci. To przede wszystkim mocne kolory, nie tylko w postaci akcentów, ale też całych stylizacji: pomidorowa czerwień, kobalt, soczysta zieleń, burgund, granat, morskie odcienie i wiele wiele więcej. To również printy, esy-floresy oraz krata i pepita w nowym wydaniu.

Męskie fasony przeplatają się w kolekcji z damskimi akcesoriami i elementami stroju.

Dla Gucci nie istnieją żadne granice ani w formie, ani w przekazie.

Ten przekaz jest równie mocny i inspirujący, co sama kolekcja.

Podobnie jak przy damskiej kolekcji, Gucci wykorzystało dziedzictwo włoskiej architektury i sfotografowało modeli na tle budynków dwóch miast wpisanych na listę UNESCO: Pompejów i Herkulanum.

Stare, kolorowe freski na ścianach to wymarzone tło dla projektów, jakie tworzy Michele. Patetyczność miejsca przełamana jest jednak niewymuszonymi pozami modeli oraz stylizacjami, które wprawiłyby w niemałe zdumienie niejednego starożytnego mieszkańca okolicy.

Tekst: Malwa Wawrzynek
Zdjęcia: highsnobiety.com

FASHION