Lubicie korzystać ze Slacka? Teraz możecie mieć buty z jego logo

Musimy przyznać, że wyglądają całkiem elegancko.
.get_the_title().

Jeśli zajmowaliście się kiedyś jakimś projektem, który wymagał współpracy kilku osób, to bardzo możliwe, że korzystaliście ze Slacka. To aplikacja, która ułatwia komunikację grupową, eliminując zarazem zbędne maile. Gdy w związku z lockdownem większość firm pracowników przeszła na tryb home office, Slack stał się jeszcze bardziej popularny niż przed pandemią.

Szacuje się, że każdego dnia używa go aż 12 mln użytkowników, a ci, którzy korzystają z płatnej wersji aplikacji, spędzają w niej średnio 9 godzin dziennie.

Można więc przypuszczać, że w tak ogromnej grupie znajdą się prawdziwi fanatycy Slacka. I z takiego właśnie założenia wyszła firma obuwnicza Cole Haan, gdy weszła we współpracę ze Slackiem. Jej efektem jest limitowana kolekcja sneakersów sygnowanych logo aplikacji.

Całkowicie biały model, który wygląda jak buty Generation Zerogrand Cole Haan, z boku ozdobiony jest logo Slacka i występuje w czterech wersjach: z dodatkiem zielonego, niebieskiego, czerwonego lub żółtego koloru. Buty będzie można kupić w internecie oraz w wybranych sklepach głównie na terenie Stanów Zjednoczonych.

Zapowiadana cena wynosi 120 dolarów, czyli około 450 złotych.

Marka Cole Haan zapowiada, że buty będą unisex, ale jednocześnie podkreśla, że należy się spodziewać raczej większych rozmiarów.

Zdjęcia: Cole Haan
Tekst: NS

Banner Image Banner Image
Preloader spinner
Print
Print Text
Zobacz więcej
Wybierz region
Facebook
Age: