Magia lata zaklęta w zdjęciach Min Hyun-woo pozwoli wam na chwilę zapomnieć o ponurej rzeczywistości

Czego brakuje nam najbardziej w obecnym czasie? Może… lata? Ono na pewno ułatwiłoby pandemiczną batalię. Zapraszamy więc na chwilę wytchnienia do świata słonecznej, koreańskiej idylli uwiecznionej na zdjęciach Min Hyun-woo.
.get_the_title().

Choć Min Hyun-woo określany jest jako fotograf mody, to jego wizje beztrosko oddalają się od tych z gatunku fashion.

W sesji zatytułowanej “We are going to live this summer” szatą jego modelek i modeli jest przede wszystkim natura.

Eteryczne, nieco odrealnione fotografie zapraszają nas do krainy koreańskiego lata nad wodą. To woda staje się tu kluczowym elementem, ubraniem, które otula modeli i modelki. Jest niczym kołdra, pod którą można ukryć się przed całym światem.

Źródło: Min Hyun-woo
Źródło: Min Hyun-woo

Obserwując zanurzone w niej postaci, nasuwa się myśl, że bez wątpienia cała ich uwaga jest pochłonięta chwilą obecną. Czy to plując wodą, czy dzierżąc w dłoniach wielkie rośliny wodne, modelki i modele są w pełni skupieni na ich otoczeniu. Też dostrzegacie ich niewysłowioną wręcz przynależność do świata wokół? Są niczym zwierzęta wychylające na chwilę głowę ze swojego naturalnego, wodnego środowiska, by być ukradkiem złapane przez obiektyw aparatu.

Źródło: Min Hyun-woo

Podczas obcowanie z naturą ten rodzaj uważności przychodzi tak po prostu i właśnie ten rodzaj magii uchwycił Min Hyun-woo. Przypomina też nam, że wszyscy jesteśmy częścią świata natury. Idąc więc za tytułem sesji “We are going to live this summer”, wytrzymajmy tych kilka trudnych miesięcy, by poczuć lato bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Źródło: Min Hyun-woo

Zdjęcia: Min Hyun-woo
Tekst: Przemysław Pstrongowski

Banner Image Banner Image
Preloader spinner
Print
Print Text
Zobacz więcej
Wybierz region
Facebook