Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

MAKE YOUR MRK, czyli najnowsza lifestyle’owa kolekcja butów 4F

4F od lat ubiera sportowców w tym olimpijczyków, tym razem jednak pokusiło się o lifestyle'ową kolekcję butów. Marka coraz śmielej romansuje ze streetwearem, naszym zdaniem z powodzeniem.
.get_the_title().

Z przyjemnością obserwujemy polskie marki o ugruntowanej pozycji, które rozwijają się, zmieniają i szybko reagują na potrzeby klientów. Taką firmą jest 4F, które skutecznie łączy modę i swoje olbrzymie doświadczenie jeśli chodzi o wykorzystywanie technologii w tworzeniu odzieży sportowej. Kolejne ekipy olimpijskie startują w przygotowanych dla sportowców ubraniach i butach 4F, dlaczego więc nie puścić tej technologii na ulice miast? W zeszłym tygodniu byliśmy na premierze lifestyle’owej kolekcji butów 4F Make Your Mark. Kolekcja to aż 9 modeli kolorystycznych butów dla kobiet i mężczyzn. Przystępna cena, dobre wykonanie, fajna kampania, dobre zdjęcia (4F od dłuższego czasu współpracuje ze świetnymi fotografami m.in. z Pawłem Fabjańskim) i ciekawy design mają szansę na sukces. Jeszcze nie testowaliśmy butów ale mieliśmy je w rękach i są lekkie i precyzyjnie wykonane. Zresztą sami oceńcie.

Widok na Wisłę, tętniące życiem miasto. Zza dużych, szklanych okien widać Most Poniatowskiego. W takich okolicznościach swoją premierę w warszawskiej przestrzeni eventowej SEN miała najnowsza kolekcja butów MRK 4F – inspirowanych właśnie konstrukcją mostów, zwłaszcza mostu Mariinsky w Charkowie. Tak jak struktury nośne i rusztowania, projekt buta jest lekki i smukły, jednak każdy z jego elementów pełni precyzyjną funkcję.

Tematem przewodnim były lata 90′ – nie zabrakło tu kolorów, szczególnie modnych ostatnich neonów. Świecące instalacje podkreślały klimat imprezy, dodawały lekkości, idealnie podkreślając lifestyl’owy vibe najnowszej kolekcji.

MRK to obuwie multisportowe do codziennego użytku. Wykonane z oddychającej siatki, wzmocnione elementami z TPU, dzięki czemu stabilizują piętę oraz śródstopie. Konstrukcja buta zapewnia dopasowanie oraz komfort podczas użytkowania, a cholewkę dopełnia Pyramid System – czyli taśmy okalające podbicie stopy i zapewniające dopasowanie buta.

Buty MRK występują w 9 wariantach kolorystycznych – 4 damskich i 5 męskich.

FASHION