Mieszanka streetwear’u z kultowym stylem lat 90. w najnowszej kolekcji marki Reebok

Odważny charakter kolekcji „Trail Pack” na jesień/zimę 2019 podbijają oldschoolowe połączenia kolorystyczne i futurystyczne tło. W jej ofercie znalazła się zarówno odzież, jak i obuwie.
.get_the_title().

W dzisiejszych czasach, kiedy modą rządzi streetwear, ciężko wyobrazić sobie coś lepszego od połączenia go z kultowym stylem lat 90. Ta właśnie mieszanka, znalazła swoje odzwierciedlenie w najnowszej kolekcji „Trail Pack” marki Reebok, w której zakocha się każdy wielbiciel dawnych, uniseksowych stylizacji.

W kolekcji „Trail Pack” znalazły się m. in. inspirowane stylem retro kurtki, spodnie, legginsy, bluzy z kapturem, podkoszulki i bluzy z nadrukami oraz koszulki typu crop. Wszystkie te elementy kolekcji, łączy ze sobą jeden, wspólny mianownik, którym jest ich kolorystyka – fiolet, brąz, granat, pomarańcz czy zieleń. Barwy te przywodzą na myśl nie tylko oryginalne stylówki bohaterów „Przyjaciół”, dzieci bawiących się na trzepakach, ale też piękno górskiej natury, jej surową, skalistą przestrzeń.

Detale vintage kolekcji przeplatają się z charakterystycznym dla odzieży górskiej stylem, czego efektem jest łączący w sobie wiele elementów kolaż.

Poza oldschoolowymi ubraniami, marka wprowadziła do kolekcji także buty.

Wśród nich znalazły się takie modele, jak Aztrek Double Mix Trail, Aztrek’96 Adventure, Classic Leather Ripple Trail oraz Daytona DMX II z technologią amortyzacji DMX.

Kolekcja Reebok „Trail Pack” na jesień/zimę 2019 jest dostępna na stronach: www.reebok.pl, www.eobuwie.com.pl, www.answear.com oraz www.sneakerstudio.pl

Tekst: Paula Kierzek
Zdjęcie główne: materiały prasowe

FASHION