Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Miłość, tolerancja i jedwab z Milanówka, czyli świetna chusta marki MODAPOLKA

Grubaśne szaliki pora powoli układać do wiosenno-letniego snu gdzieś w czeluściach naszej szafy. A w ich miejsce na szyję niech powędruje najpozytywniejsza z możliwych chusta!
.get_the_title().

Graficzny, tęczowy wzór zamknięty w ramce z kontrastowymi, czarno-białymi napisami „TOLERANCE”. Do tego logo MODAPOLKA, które w tym wypadku zdaje się być kropką nad i, przypominającą, że ta świetna rzecz została wykonana rękami rodzimych projektantów. Chyba nie moglibyśmy sobie wymarzyć bardziej pozytywnego i (w świetle obecnie toczących się gorących dyskusji na tematy LGBT ) bardziej na czasie akcesorium na zbliżającą się wiosnę!

MODAPOLKA to marka założona przez Polę Stępień w 2010 roku. Jej ubrania wychodzą spod rąk prawdziwych specjalistów branży odzieżowej i cechuje je najwyższa jakość.

Jednocześnie mają ciekawy nowoczesny design, który jest kompilacją mody, sztuki i dobrego wzoru.

Autorem projektu chusty jest Hakobo Studio, którym zawiaduje Jakub Stępień. Zbieżność nazwisk nieprzypadkowa, a kooperacja jak najbardziej udana! 🙂

Według zapowiedzi chusta trafi do sprzedaży on=line już w kwietniu. Wtedy będzie miała premierę również kolekcja wiosna/lato – TULIP.

Źródło zdjęć: Fanpage MODAPOLKA /Pola Stępień
Tekst: Kinga Dembińska

FASHION