Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Szybcy, wściekli i modni, czyli zajawka mody na motorsport

To kolejny już przejaw tego, jak inspiracje motosportem wchodzą do streetwear. Suwaki, neonowe kolory i jazda bez trzymanki.
.get_the_title().

W ostatnim czasie moda pokochała motoryzację. Streetwear wkrada się więc do branży moto, tworząc kolekcje dla fanów koni (mechanicznych) i jazdy bez trzymanki. W lutym na motorze crossowym mogliśmy zobaczyć Rihannę w kampanii dla racingowej kolekcji Pumy. Kombinezony zapinane na suwak, spodnie motocyklowe i obcisłe bluzy – wszystko z najmodniejszymi w tym sezonie neonowymi akcentami.

Za ciosem poszła nowojorska legenda i mistrz kolaboracji, marka Supreme, która wczoraj na instagramie zaprezentowała wideo promujące look stworzony wraz z gigantem fanów crossu, marką FOX RACING. Na pełen outfit składają się spodnie, kamizelka, rękawice, top, a nawet gogle i kask. Znowu króluje akcent FROZEN YELLOW, czyli neonowej żółci.

 
 

Nasz rodzimy rynek również nie pozostaje obojętny na trend. Marka PLNY wypuszcza, bluzy, tshirty, spodnie i skarpetki dla fanów moto inspirowane tematyką. Sprawdźcie w czym w tym sezonie, będzie Was dobrze widać na ulicach.

Pogoda sprzyja wypadom na jednośladach, czekamy więc teraz na modnie ubranych motocyklistów mijanych na ulicach. Oswajamy się z tym trendem i jesteśmy Ready to Race.

FASHION