Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Modele plus size w bieliźnie marki Rihanny to przełom, który pokochali internauci

Artystka znana jest z inkluzywności, co oznacza, że jej kolekcje od zawsze były tworzone z myślą o wszystkich. W swojej marce Fenty Beauty Rihanna już uwzględniała kobiety o różnych rozmiarach czy kolorach skóry. Teraz przyszedł czas na mężczyzn.
.get_the_title().

Modelki plus size nie są już nowym zjawiskiem w branży. Wiele marek decyduje się na prezentowanie swoich ubrań na kobietach o większych rozmiarach.

Jednak modele XL czy XXL to zupełna nowość. Rihanna zatrudniła ich do prezentacji swojej nowej kolekcji bielizny Savage x Fenty.

Rihanna od dawna kojarzona jest z różnorodnością. W  kampaniach i pokazach jej marki ubraniowej czy też kosmetycznej od dawna widoczne były modelki w różnych rozmiarach. Dlatego fani szczególnie żywo zareagowali, gdy zobaczyli, że różnorodność pojawiła się również wśród modeli. Modele w bieliźnie Savage x Fenty stali się viralem za sprawą fanki, która dodała tweeta ze screenem kolekcji i podpisem „OKAY RIHANNA”. Post został polubiony ponad 323 tys. razy i zyskał mnóstwo pozytywnych komentarzy. Ludzie uwielbiają Rihannę za jej przełomowy krok w branży modowej oraz samego modela, który zachwycił rzesze dziewczyn.

Marka Rihanny Savage x Fenty już wcześniej prezentowała bieliznę na ciężarnych modelkach czy królowych „Drag Race”. W 2018 roku piosenkarka otrzymała równie pochlebne opinie po pokazie bielizny na New York Fashion Week właśnie z powodu pojawienia się dwóch modelek w ciąży.

Zdjęcie główne: Savagex.com
Tekst: Marta Zinkiewicz

FASHION