Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Modny fachowiec to dobry fachowiec – robotnicza kolekcja Chavarria x KANSAS

Kto powiedział, że odzież robocza musi być nudna, odblaskowa i brzydka? W ubraniach z kolaboracji Willy Chavarria x Fristads Kansas każdy robotnik nabierze modowego sznytu.
.get_the_title().

Willy Chavarria to projektant, którego kolekcje zawsze są zdecydowane, mocne i osadzone w konkretnej estetyce. Tym razem wraz z marką produkującą odzież roboczą stworzył ubrania, które doskonale wpisują się we współczesne trendy. Nie ma tu miejsca na wymuskanych chłopców w zwiewnych koszulach w stylu bahama.

Chavarria i KANSAS tworzą męską sylwetkę ubraną w masywne ochronne buty, spodnie z praktycznymi wielkimi kieszeniami, kombinezony, obszerne kurtki i oczywiście gogle chroniące oczy.

Wszystko wykonane jest w neutralnych kolorach, na których wybijają się czerwone, żółte i niebieskie napisy — tak jak przystało na prawdziwych fachowców.

Trend na ubrania inspirowane robotniczą odzieżą nie słabnie, a jak widać nabiera na coraz większym znaczeniu. Kolaboracja Chavarrii i KANSAS to jednak pierwsza kolekcja, która w pełni korzysta z potencjału, jaki drzemie w praktycznej odzieży ochronnej. Czy więc nam się to podoba, czy nie, robotnicy oficjalnie stali się najmodniej wyglądającymi ludźmi, których mijamy na ulicy.

Tekst: Malwa Wawrzynek
Zdjęcia: hypebeast.com

FASHION