Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Wiele wskazuje, że to będzie najmodniejszy kolor 2018 roku

Ten kolor pojawił się już w kolekcjach Alexandra Wanga, Balenciaga i Yeezy. Sprawdźcie, jaki odcień może wyprzeć 'millennial pink' i 'safety orange'.
.get_the_title().

Jaki będzie najmodniejszy kolor 2018 roku? W modzie co sezon pojawia się jeden dominujący odcień określany jako ’it-color’. Dyktują go trendy pojawiające się na najważniejszych tygodniach mody w Mediolanie, Paryżu, Londynie i Nowym Jorku. Jakiś czas temu pisaliśmy, że ulubiony kolor Wesa Andersona, 'millennial pink’, wypierany jest przez 'safety orange’, odcień oranżu znany nam z kamizelek bezpieczeństwa. Jednak wiele wskazuje na to, że  kolorem 2018 roku będzie inny neonowy kolor.

’Frozen Yellow’, bo o nim mowa, to jarzeniowy odcień żółci – ta nazwa została użyta przy współpracy Kayne West’a z marką Calabasas.

Królował już w kolekcji Alexandra Wanga dla adidas Originals oraz w projektach Yeezy czy Balenciaga. Zarówno 'frozen yellow’ jak 'safety orange’ to odcienie, które wspaniale miksują się z industrialnymi odcieniami dużego miasta – szarościami, bielą i czernią.
– Od dawna żółty był na radarach kolorystycznych WGSN. Szczególnie w kategorii ulicy i odzieży sportowej ważny był 'frozen yellow’ – ostry neonowy odcień z dziwną, cyfrową jakością, która zapewnia mocny kontrast i dramatyczny efekt – komentuje Hannah Craggs z WGSN, agencji zajmującej się przewidywaniem trendów. – Ten agresywny odcień ma elektryzującą naturę i przewrotny charakter – zdecydowanie wybija się spośród spokojnych tonów – dodaje Craggs.

Sprawdźcie, jak wygląda odcień, który może być najmodniejszym kolorem 2018 roku.

Alexander Wang x adidas Originals
Palace x adidas Originals FW17
Nike Flyknit
SOPHNET. x Burton
Calabasas
Calabasas

FASHION