Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Najnowsza kolekcja Re.Design pełna jest barokowych perełek i włoskiej mody w stylu vintage

Nowa kolekcja Re.Design przyprawi o dreszczyk ekscytacji każdego, kto kocha estetykę epoki renesansu, rokoko i art deco. Włoska kampania promująca kolekcję to jeszcze jeden powód do zachwytu nad tą piękną odsłoną polskiej marki.
.get_the_title().

Reserved coraz wyżej stawia sobie poprzeczkę w dążeniu do osiągnięcia statusu marki numer jeden w Polsce i za granicą. Najnowsza limitowana kolekcja z serii Re.Design to duży krok w stronę wyznaczonego celu.

Trudno nie zachwycić się jej kolorystyką, wzorami, fasonami oraz zdjęciami z kampanii, których autorem jest Bartek Wieczorek.

Włoska codzienność, przeplatana wypadem do kina, wieczornym spacerem oraz przekąskami w klimatycznych uliczkach i zakątkach Włoch, chyba nigdy się nam nie znudzi. W obiektywie Bartka Wieczorka te przyjemne włoskie rytuały zyskują jeszcze bardziej beztroski charakter i doskonale obrazują to, co określa się mianem włoskiej sztuki życia.

Na zdjęciach oraz na oficjalnej stronie kolekcji Re.Design możemy przyjrzeć się ubraniom i dodatkom, które znalazły się w najnowszej limitowanej serii marki.

Jednym z motywów przewodnich jest barokowy żakard, który zdobi niemal każdy element stroju.

Bufiaste rękawy, ozdobne wstążki, połyskujące jedwabne tkaniny, wiązane botki i bogato zdobione akcesoria nie tylko przykuwają wzrok, ale sprawiają, że w po prostu nie chcemy go odrywać od tych designerskich perełek. Właśnie tak należy określić niemal każdy pojedynczy element najnowszej kolekcji marki Reserved, która wyróżnia się odważnym podejściem do mody, w którym jednak zaklęte jest ponadczasowe piękno najbogatszych epok w dziedzinie sztuki i mody.

Kolorystyka inspirowana jest dziełami Caravaggia, w których dominuje złoto, szmaragd, rubin i czerń. Poszczególne kroje pozostawiają przestrzeń na nieskrępowane ruchy, a jednocześnie wszystko dopasowane jest do sylwetki tak, aby być dla niej ozdobą godną epoki największych mistrzów.

Męska odsłona kolekcji jest z kolei bardziej współczesna, bliższa estetyce Calvina Kleina czy Givenchy niż typowej włoskiej modzie męskiej. W najnowszej odsłonie Re.Design mężczyzna jest raczej podróżnikiem, eksploratorem i zdobywcą nowych dzikich zakątków. Tutaj doskonale sprawdza się outdoorowy design połączony z praktycznymi elementami techwearu.

Tekst: Malwa Wawrzynek
Zdjęcia: Reserved fot. Bartek Wieczorek

FASHION