Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Naucz się latać z Zulu Kukim

Jak kreatywnie połączyć fotografię z modą miejską? Wystarczy zajrzeć na instagramowe konto jednej z czołowych postaci polskiego streetwearu – Zulu Kukiego, zainspirować się i wziąć udział w konkursie.
.get_the_title().

Zulu Kuki to bardzo zajęty człowiek. Jeśli akurat nie projektuje, nie robi zdjęć, nie przygotowuje swojego streetwearowego zina, to na pewno ma w zanadrzu jakiś inny ciekawy projekt. Oczywiście, jeśli akurat nie lata na zdjęciach – najczęściej przed obiektywem fotografa Michała Chojnackiego. Tym razem – po sukcesie zeszłorocznej wystawy #streetwearnomads w Warszawie i Wrocławiu – przygotował wyzwanie fotograficzne z hashtagiem #STREETWEARNOMADS.

Jak twierdzi sam twórca, jest to kreatywna przestrzeń stworzona na Instagramie po to, by ludzie mogli wykazać się twórczo, łącząc fotografię z modą miejską.

Zulu Kuki co tydzień wybiera 10 najlepszych zdjęć, publikując je na swojej stronie. Tym razem wyzwaniem dla wszystkich kreatywnych miejskich nomadów jest „RUCH/MOTION”. By wziąć udział w konkursie, należy zrobić zdjęcie oddające temat i opublikować je na swoim Instagramie, oznaczając hashtagiem #streetwearnomads. Na wrzucanie zdjęć macie czas do 8 kwietnia (do północy). Następnie wybrane zostanie 10 najlepszych zdjęć, które zaprezentowane będą w formie galerii na wydarzeniu, którego szczegóły już wkrótce.

A teraz kilka tipów od Zulu, jak przygotować latające zdjęcie: palce stóp w dół, pamiętamy o mimice twarzy i planujemy ruch dłoni. Powodzenia i koniecznie zobaczcie, jak z tematem poradzili sobie zaproszeni do akcji: Tycjana (@tycjana), Pojman (@_pojman_), Prozi (@prozipix) i wielu innych – ich zdjęcia w locie poniżej.

Nadchodzące wydarzenie jest organizowane we współpracy z marką Jameson oraz z marką Puma.

FASHION