Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Niezwykła artystka makijażu, Lucia Pica zabiera nas na pustynie Namibii

Sposób, w jaki Lucia Pica, szefowa makijażu Chanel, tworzy swoje kolekcje, jest niezwykły. Tak jak produkty, które powstają.
.get_the_title().

Pustynia okazuje się romantycznym źródłem inspiracji, pełnym koloru i wyjątkowych odcieni. W swojej nowej kolekcji Lucia Pica, CHANEL Global Creative Makeup and Color Designer, odkrywa przed nami zaskakującą paletę odcieni inspirowanych pustynią: jej stonowanymi kolorami, kojącym światłem i odprężającym spokojem. W niebiańskich pejzażach smagany wiatrem piasek zlewa się z niebem, gdzie pigmenty ziemi wtapiają się w złote promienie słońca. Sięgając po filtrowane zdjęcia polaroidowe, Lucia Pica czerpała natchnienie z pustynnych barw Namibii.

Wymyśliła paletę z brzoskwiniowym różem, chłodnym brązem i delikatnymi odcieniami wrzosu, które połączyła z matowymi lub błyszczącymi formułami.

Powstała łagodna i zmysłowa kolekcja, jak wspomnienie snu.

Paletę czterech cieni wyróżniają niezwykle innowacyjne walory, które pobudzają kreatywność. Udoskonalona formuła cieni ma aksamitną konsystencję i zapewnia łatwą aplikację, pozwalając uzyskać optymalny kolor: spójny, rozświetlony i wyrównany, który zachowuje trwałość przez cały dzień. Cztery cienie umożliwiają uzyskanie różnorodnych efektów makijażu: matowy, satynowy, opalizujący lub metaliczny. Można je modulować w nieskończoność, aby podkreślać spojrzenie makijażem naturalnym, intensywnym, wyrafinowanym lub „smoky”.

Ekskluzywna kreacja ÉCLAT DU DÉSERT to rozświetlający puder ze złocistymi refleksami na kanwie uniwersalnego satynowego odcienia różanego beżu. Całość uzupełnia piękny motyw wydmy wytłoczonej na gładkiej, zaokrąglonej powierzchni pudru.

Kolekcję uzupełniają pomadki.

Ekstramatowa pomadka w odcieniu intensywnego różu odzwierciedla spokój bezkresnych pustynnych równin.

W kolekcji znajdziemy też nowy cień do powiek, który zachowuje 8-godzinną trwałość. Dostępny jest w kolorach oddających atmosferę podróży i kryje powieki delikatnym woalem przypominającym drugą skórę. Makijaż można stopniować, by uzyskać intensywny i metaliczny efekt.

Idealna synergia między skórą a kosmetykiem.

W kolekcji znajdziemy 5 kolorów: Rayon (metaliczny odcień kości słoniowej w tonacji beżowej), Quartz Rose (metaliczny odcień wrzosowy w tonacji brzoskwiniowo-różowej), Rising sun (metaliczny, słodki odcień morelowy), Desert Wind (metaliczny, ciepły odcień malwy w tonacji brązowo-szarej) i Vastness (metaliczny odcień fioletowo-brązowy).

Zdjęcia: materiały prasowe

FASHION