Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Nike motywuje mężczyzn do praktykowania jogi

Firma Nike nie ustaje w wysiłkach, aby dopomóc sportowcom w osiąganiu najlepszych wyników. Tym razem amerykański gigant stara się przekonać do praktykowania jogi i tworzy swoją pierwszą kolekcję wygodnych ubrań dedykowaną zarówno kobietom, jak i mężczyznom.
.get_the_title().

Nike skupia się w opisie nowej kolekcji na dobroczynnym wpływie praktykowania jogi, który przekłada się na osiągnięcia i wyniki w innych sportach. Atleci, paraolimpijczycy, a nawet skateboardziści, którzy są również twarzami kampanii Nike, przyznają, że joga pomaga im w przygotowaniu ciała do wysiłku, w skupieniu się oraz w rozluźnieniu napiętych mięśni. Idąc za ich przykładem i potrzebami coraz większej grupy osób praktykujących jogę, Nike stworzył kolekcję dla kobiet i mężczyzn, która dedykowana jest temu rodzajowi ćwiczeń.

Ubrania są bezszwowe i zaprojektowane tak, aby jak najbardziej współgrały z ciałem podczas wykonywania kolejnych pozycji.

Ściągacze w getrach są w pełni elastyczne i dostosowują się do pracującego ciała, a koszulki posiadają specjalne rozcięcie, które zapobiega podwijaniu się ubrania i umożliwia swobodne wykonywanie ruchów. Wszystko to wykonane jest z miękkich, niepodrażniających skóry materiałów.

Swoją kolekcją Nike wzbudził niepokój marek, które do tej pory jako jedyne specjalizowały się w projektowaniu ubrań do jogi. Kolekcja Nike Joga ma w pełni trafić do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu.

Tekst: Malwa Wawrzynek
Zdjęcia: nike.com

FASHION