Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

The North Face x HYKE – surowy design w surowej rzeczywistości

Druga wspólna kolekcja North Face x HYKE doskonale określa to, co dzisiaj w modzie jest najistotniejsze. Praktyczność, minimalizm i design, który definiuje, jak będzie wyglądała najbliższa przyszłość.
.get_the_title().

Patrząc na ubrania z jesienno-zimowej kolekcji tego duetu, nie powinno nikogo dziwić, że HYKE to brand mocno zakorzeniony w japońskiej estetyce. Kolaboracja z North Face pozwoliła mu w pełni rozwinąć skrzydła, czego przedsmak mogliśmy poczuć podczas premiery pierwszej wspólnej kolekcji na sezon wiosna/lato 2018.

Tym razem jednak oba brandy poszły o kilka kroków dalej i zaprezentowały ubrania, które przetrwają wszystko — i ostrą zmianę klimatu, i zmieniające się trendy.

Uniseksowe projekty utrzymane w militarno-granatowej kolorystyce doskonale pokazują współczesne tendencje w modzie.

Im prościej, tym lepiej, im praktyczniej, tym wygodniej i im mniej, tym więcej.

Minimalizm połączony z technologicznie zaawansowanymi materiałami oraz surowość projektów typowa dla świata zmierzającego do autodestrukcji wiele mówi o współczesnej rzeczywistości. W końcu moda to odpowiedź na to, co dzieje się dookoła nas.

Długie puchowe płaszcze, proste bawełniane bluzy, peleryny do kostek i buty, którym daleko do faworytów w konkursie na najpiękniejsze obuwie sezonu — ubrania North Face x HYKE pokazują, jak będzie wyglądać nasza garderoba w nadchodzących latach. Ochrona przed zanieczyszczonym środowiskiem i zmieniającym się klimatem, użyteczność i uniwersalność ponad wszystko — to będzie cenniejsze niż kolory, wzory i luksusowe materiały.

THE NORTH FACE×HYKE WEBSITE 2018 FW www.thenorthfacehyke.jp

Post udostępniony przez THE NORTH FACE × HYKE (@thenorthfacehyke)

Tekst: MW

FASHION