Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Nowa eklektyczna kolekcja od Selfie Jewellery

Selfie Jewellery to polska marka biżuteryjna, która właśnie zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję. Są modne perły, muszelki i kolorowe koraliki. Są też piękne zdjęcia Macieja Nowaka.
.get_the_title().

Patrząc na najnowszy lookbook Selfie Jewellery, nie ma wątpliwości, do kogo skierowana jest oferta marki. Młodość, energia, eklektyzm, zamiłowanie do rzeczy różnych, czasem wręcz sprzecznych w estetyce to wyróżniki pokolenia, które lubi tworzyć rzeczy oryginalne i niesztampowe.

Filozofia marki Selfie opiera się właśnie na tej zasadzie łączenia różnych stylów, materiałów i rodzajów biżuterii, tak aby otrzymać niepowtarzalną kompozycję. Najnowsza kolekcja Selfie to więc z jednej strony perły, które nadal kojarzą się z elegancją i Chanel, z drugiej zaś gwiazdki, półksiężyce i kolorowe koraliki, które przypominają nam czasy dzieciństwa i modę lat 90.

Ta dekada oraz lata 80. mocno obecne są w tegorocznych trendach, również w tych biżuteryjnych.

Dlatego też w kolekcji Selfie nie brakuje grubych złotych łańcuchów, nausznic oraz chokerów, które zaliczyły udany powrót do mody w ostatnich sezonach.

Kompozycje, jakie można stworzyć z nowej kolekcji Selfie Jewellery, są dalekie od nudy i przewidywalności, a to obecnie jest wyznacznikiem dobrego oka do modowych perełek.

Tekst: Malwa Wawrzynek
Zdjęcia: Maciej Nowak/Selfie Jewellery

FASHION