Nowa eklektyczna kolekcja od Selfie Jewellery

Selfie Jewellery to polska marka biżuteryjna, która właśnie zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję. Są modne perły, muszelki i kolorowe koraliki. Są też piękne zdjęcia Macieja Nowaka.
.get_the_title().

Patrząc na najnowszy lookbook Selfie Jewellery, nie ma wątpliwości, do kogo skierowana jest oferta marki. Młodość, energia, eklektyzm, zamiłowanie do rzeczy różnych, czasem wręcz sprzecznych w estetyce to wyróżniki pokolenia, które lubi tworzyć rzeczy oryginalne i niesztampowe.

Filozofia marki Selfie opiera się właśnie na tej zasadzie łączenia różnych stylów, materiałów i rodzajów biżuterii, tak aby otrzymać niepowtarzalną kompozycję. Najnowsza kolekcja Selfie to więc z jednej strony perły, które nadal kojarzą się z elegancją i Chanel, z drugiej zaś gwiazdki, półksiężyce i kolorowe koraliki, które przypominają nam czasy dzieciństwa i modę lat 90.

Ta dekada oraz lata 80. mocno obecne są w tegorocznych trendach, również w tych biżuteryjnych.

Dlatego też w kolekcji Selfie nie brakuje grubych złotych łańcuchów, nausznic oraz chokerów, które zaliczyły udany powrót do mody w ostatnich sezonach.

Kompozycje, jakie można stworzyć z nowej kolekcji Selfie Jewellery, są dalekie od nudy i przewidywalności, a to obecnie jest wyznacznikiem dobrego oka do modowych perełek.

Tekst: Malwa Wawrzynek
Zdjęcia: Maciej Nowak/Selfie Jewellery

FASHION