Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Nowa kolekcja biżuterii Ukryte Znaczenia autorstwa Anny Samków to połączenie symboli i numerologii

To, co nosimy, jest częścią nas. Tak swoją biżuterię przedstawia autorka Anna Samków i ponownie zachwyca nas nową kolekcją pełną ukrytych znaczeń i symboli.
.get_the_title().

Anna Samków, projektantka cenionej biżuterii należącą do Związku Artystów Polskiej Sztuki Użytkowej, swoją markę tworzy z myślą o osobach ceniących sobie sztukę, oryginalność i przede wszystkim najwyższą jakość. Dla samej Anny biżuteria to nie tylko element dopełniający stylizację – to talizman, który ma pomagać w uwolnieniu energii i siły, którą w sobie nosimy. To coś, co wyróżni nas od innych, doda subtelnego blasku i pobudzi zmysły. Krótko mówiąc, będzie czymś więcej niż kawałkiem metalu.

Dziś Anna zaskakuje nas swoją najnowszą kolekcją Ukryte Znaczenia, która w nieoczywisty sposób odnosi się do znaczenia liter i liczb, a towarzyszy jej wąż, symbol siły przemiany i nowego początku.

zdjęcie: zuza krajewska

Cała kolekcja powstała z myślą zarówno o kobietach, jak i mężczyznach, a każda z liter wyeksponowana na biżuterii odpowiada konkretnej liczbie o konkretnym znaczeniu.

To niesamowite, że biżuteria Anny powoduje w nas chęć zastanowienia się nad ideą numerologii.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Po wielu miesiącach prac z radością̨ przedstawiamy najnowszą kolekcję „Ukryte Znaczenia”, która powstała w pracowni Anny Samków. To, co nosisz jest częścią̨ Twojej energii, odbiciem Twojego nastroju, podszeptem intuicji. Biżuteria z najnowszej kolekcji jest pełna ukrytych znaczeń́ i symboli. Odkryj całą kolekcję na annasamkow.com, lub odwiedź́ showroom przy ul. Bagatela 10/26 w Warszawie. Dziękuję̨ Wszystkim za zaangażowanie w ten projekt, szczególne podziękowania dla Zuzy Krajewskiej, która jest autorką zdjęć́ w tej kolekcji. Zdjęcia: Zuza Krajewka Stylizacja: Michał Koszek Makijaż: Marianna Yurkiewicz Włosy: Gor Duryan Modelka: Eliza Chojnacka #annasamkow #ukryteznaczenia #newcampaign #newcollection #jewellery #handmade #handmadejewellery #bagatela1026 #signet #sygnet #ring #gold #accessories #jewellerydesign #biżuteria #biżuteriahandmade #biżuteriaautorska

Post udostępniony przez ANNA SAMKOW.COM (@annasamkow)

Sam pomysł na zaprojektowanie najnowszej kolekcji jest niejako rozwinięciem poprzednich projektów artystki, które zawsze miały głębsze znaczenie.

Wszystko po to, aby to, co nosimy na co dzień na swoim ciele, było blisko właściciela i jego duszy.

Litery, tak jak będące symbolem poprzedniej kolekcji owady, posiadają wyjątkowo ciekawe znaczenie, a każda z nich przypisana jest cyfrze. Bez liter trudno byłoby nam zrozumieć świat i uporządkować otaczający nas chaos. To również dzięki nim tworzymy inicjały, które rozumieją tylko ci, którzy je wybrali. Litery naprawę mają moc. Węża, który również pojawia się na nowej biżuterii, można uznać nie tylko za symbol pozytywnej przemiany i odnowy, ale także za element łączący, który świetnie scala obecną kolekcję z poprzednią, w której dominowały zwierzęta.

zdjęcie: zuza krajewska

W kolekcji Ukryte Znaczenia znajdziemy sygnety, naszyjniki, przypinki, bransoletki, oryginalne łańcuchy i kolczyki.

Każdy z nich jest wykonany z najlepszej jakości materiałów: srebra próby 925, srebra pozłacanego 24-karatowym złotem oraz pozłacanego mosiądzu. Bywa, że niektóre elementy są zatopione w wielowarstwowej żywicy, co wygląda naprawdę niespotykanie.

zdjęcie: zuza krajewska

Premierze kolekcji towarzyszy oryginalna sesja zdjęciowa autorstwa Zuzy Krajewskiej. Połączenie sił Anny i Zuzy dało klimatyczne zdjęcia w naturalnych tonacjach, które eksponują kobietę i mężczyznę i oddające niezwykłe piękno biżuterii.

Gdybyście chcieli osobiście obejrzeć biżuterię ANNA SAMKOW, to w każdy wtorek w godzinach 14:00-19:00 oraz w sobotę między 10:00-14:00 możecie odwiedzić showroom artystki mieszczący się w klimatycznej kamienicy na ulicy Bagatela 10/26 w Warszawie.

Tekst: Marta Mankiewicz
Zdjęcie główne: Zuza Krajewska

FASHION