Nowa kolekcja i kampania Reserved sprawi, że szybko poczujecie świeży powiew wiosny

Piękne filmy Barta Pogody i zdjęcia Mateusza Stankiewicza sprawią, że poczujecie wiosnę. W najnowszej kolekcji Reserved miksują się kolory ziemi i neony, vintage i lata 70., sportowa wygoda i praktyczne kroje.
.get_the_title().

Najnowsza kampania marki Reserved prezentuje kolekcję, którą po prostu chce się mieć. Istnieje kilka powodów, dla których warto sięgnąć po propozycje od Reserved. Po pierwsze kolorystyka – znajdzie się coś dla każdego. Lubisz spokojne kolory z palety ziemi i rdzawe odcienie? A może wolisz ostre, konkretne neonowe akcenty, które zdominowały wiosenne wybiegi?

Sukienki, tuniki i topy z najnowszej kolekcji marki dostępne są w tak różnych kolorach, że trudno nie znaleźć tu czegoś dla siebie.

Zarówno damska, jak i męska kolekcja stawia na geometryczne formy. Dekolty, płaszcze, bluzki i kurtki mają mocno zarysowany fason i jednolitą kolorystykę, co jeszcze bardziej potęguje efekt geometrii w kroju. Nie brakuje także nonszalancji i lekkości, która wzorem, kolorem i formą nawiązuje do lat 70. i mody hippisowskiej.

Retro, oversize, sport i awangarda to inspiracje, które wyraźnie przeplatają się w wiosennych projektach Reserved.

Ponad wszystkim dominuje jednak uniwersalność, która i w damskim, i w męskim wydaniu przyjmuje bardzo przyjemną postać ubrań doskonale wpisujących się w aktualne trendy.

W kampanii Reserved warte uwagi są także piękne zdjęcia i video, wykonane przez polskich artystów. Za zdjęcia odpowiedzialny jest Mateusz Stankiewicz, a za filmy Bart Pogoda. Zobaczcie, jak prezentują się na nich wiosenne propozycje marki Reserved.

Tekst: Malwa Wawrzynek
Zdjęcia: Reserved materiały prasowe

FASHION