Nowa kolekcja Prosto was zaskoczy

Marka Prosto od lat jest jednym z flagowych producentów odzieży streatwearowej w Polsce. Ich ubrania to już klasyki, które znajdują się w większości szaf fanów mody ulicznej. Ludzie pokochali je za design i jakość, a każdej nowej kolekcji towarzyszy klimatyczna sesja zdjęciowa. Tym razem marka pokazuje nam swoją wizję lata w mieście.
.get_the_title().

Najnowszy, letni drop linii Prosto to konsekwentne połączenie współczesnego, miejskiego klimatu z klasycznymi krojami ostatnich trzech dekad XX wieku. Na zdjęciach autorstwa Gosi Turczyńskiej widzimy streetwearową kombinację, od ciepłej, letniej atmosfery zdjęć oblanych słońcem, po chłodne industrialne wnętrza i panoramy miasta, tworzące wręcz techwearowy klimat. Tak właśnie wygląda lato w mieście widziane okiem Prosto.

Podczas gdy większość produktów z linii Prosto brandowana jest charakterystycznym box logo, w tym sezonie na wybranych modelach pojawia się również nawiązujący do nieśmiertelnych lat 90. napis Prosto Wear, który przypomina o korzeniach streetwearu, dodając świeżości i lekkości, zarówno w damskiej, jak i męskiej odsłonie. Marka bawi się też płaszczyzną, ozdabiając ubrania logotypami wykonanymi w technologii 3D.

Szukanie najnowszych technologii, które nie mają być tylko ładnym dodatkiem, ale często realnie poprawiać funkcjonalność ubrań, ich żywotność i komfort klienta, stają się znakiem rozpoznawczym Prosto. W tym sezonie są to np. unikalne zapięcia magnetyczne, najwyższej jakości dodatki od najlepszych na świecie dostawców, starannie wyselekcjonowane materiały i dokładnie przemyślane kroje, a także odbijające światło logotypy reflex. Tego typu dodatki znakomicie sprawdzają się nie tylko na ubraniach, ale też w serii akcesoriów, takich jak czapki, street bagi i chest rigi.

Jeśli jesteście fanami miejskiego szyku, ta kolekcja z pewnością przypadnie wam do gustu.

CREDITS:
Creative Director: Wojtek Sokół
Art Director: Kasia Porycka
Photo: Gosia Turczyńska
Assistent: Wojtek Buczek / NEW ORDER
Retouch: Paweł Drozdowski
Models: Anastasiia / Neva Models, Myriam / Rebel Models, Ivan / AS Managment, Szymon
Makeup: Aga Wilk / Van Dorsen Artists
Hair: Kamil Pecka
Styling: Daria Biedrzycka
Scenography: Ania Witko

FASHION