Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Nowa kolekcja torebek Chylak

Chylak to marka, która w naszym kraju jest znana każdej miłośniczce mody i dobrego designu. Dowodem na to są chociażby kolejki po niektóre modele torebek, sięgające nawet piętnastu tysięcy osób. Światło dzienne ujrzała właśnie dziesiąta kolekcja, w której projektantka zaskakuje nowościami.
.get_the_title().

Wysoka jakość i tradycyjne rzemiosło to jedne z najważniejszych cech Chylak. Chociaż marka powstała zaledwie pięć lat temu, jej projekty można już kupić na prestiżowej platformie Net-a-porter.com. Uwagę przykuwają nie tylko genialne torebki, ale również kampanie reklamowe.

Najnowsza, już 10. kolekcja została sfotografowana w Rzymie przez stałego współpracownika Chylak, Stanisława Bonieckiego.

Ciepłe światło, zaskakujące spojrzenie na architekturę i naturalne pozy przywodzą na myśl klimat takich filmów jak „Rzymskie wakacje” z Audrey Hepburn czy dekadenckiego „Wielkiego piękna” Paolo Sorrentino.

Obok kultowych już modeli – prostokątów, półksiężyców i kuferków – w kolekcji pojawiły się duże półksiężyce na krótkiej rączce, shoppery w kształcie koszyczków oraz klasyczne modele obszyte piórami. Ponownie pojawia się faktura egzotycznej skóry, charakterystyczna dla marki czerń oraz brąz.

Nowością jest natomiast odcień karmelowego brązu, który idealnie pasuje do podstawowej palety barw marki.

Kolekcja dostępna w sprzedaży na stronie Chylak.com

Tekst: Paula Kierzek
Zdjęcie główne: Chylak.com

FASHION