Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Nowa nieskórzana kolekcja Zofii Chylak

Zofia Chylak wie, jak zjednać sobie klientów. Najpierw przez lata tworzy torebki, które w kraju i coraz częściej za granicą, określane są mianem „it bags”, a teraz robi ukłon w stronę osób, które kochają design jej produktów, ale z przekonania nie kupują wyrobów skórzanych.
.get_the_title().

Nowa nieskórzana kolekcja Zofii Chylak nadal utrzymana jest w klimacie jednej z najlepszych polskich marek projektujących eleganckie torebki. Prezentuje także nowe, bardziej casualowe oblicze projektów Chylak, co nie oznacza, że znacznie odstępuje od poziomu flagowych produktów marki.

W pierwszej kolekcji wykonanej z syntetyków, plecionej bawełny i wełny pojawiły się dwa główne wzory: czarna plecionka oraz również pleciony materiał w stonowane czarne, białe, czerwone i żółte paski.

W nowej kolekcji Chylak produkty dla siebie znajdą nie tylko zwolennicy nieskórzanych wyrobów, ale także kobiety, które lubią łączyć dobry design ze sportowym sznytem.

Chylak fantazjuje na temat modnych w tym sezonie torebek „nerek” oraz klasycznych toreb typu shopper.

Alternatywę dla skóry znalazła we włoskich i hiszpańskich fabrykach, jednak nie zadowoliła się pierwszym lepszym materiałem. Zamiast szukać oczywistych zamienników skóropodobnych, projektantka odważyła się na spory eksperyment wizerunkowy. Eksperyment zakończył się sukcesem, co w przypadku Chylak chyba nikogo nie dziwi.

Tekst: Malwa Wawrzynek
Zdjęcia: chylak.com

FASHION