Odwołane koncerty? Reserved organizuje swoje własne, a przy tym wspiera walkę z epidemią

W ramach akcji #ReservedForUs marka Reserved organizuje serię koncertów, warsztatów i innych niespodzianek, które umilą wam najbliższe majowe dni.
.get_the_title().

Do tej pory Reserved wspierało walkę z koronawirusem, szyjąc maseczki dla szpitali, placówek oraz instytucji medycznych. Przekazuje również wsparcie materialne w wysokości 10 proc. od sprzedaży kolekcji EcoAware. Tym razem jednak polska marka idzie o krok dalej – ma w planach dalsze czynienie dobra, a przy okazji zapewnienie nam sporej dawki radości. Wszystko ma się odbyć w ramach projektu #ReservedForUS. Seria wydarzeń online przygotowanych przez Reserved odbywa się z okazji premiery letniej kolekcji Scent Of Summer, w której dominują wiosenne barwy, wyraziste kroje, romantyczne sukienki, falbany, bufiaste rękawy oraz subtelne transparentności.

Magda Jagnicka
Joanna Horodyńska
Freakery

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Get your flowers. Floral workshops are coming. First one – this Sunday. 🔎 dress: ZO646-MLC #ScentOfSummer #ReservedForMe #ReservedForUs

Post udostępniony przez reserved (@reserved)

Premierze kolekcji Scent of Summer towarzyszy szereg wydarzeń online, które mają na celu kontynuację wsparcia dla instytucji medycznych. Do akcji przyłączyli się polscy artyści, ilustratorzy, muzycy oraz floryści, którzy już na dniach podzielą się z nami swoimi talentami i doświadczeniem. Wszystkie dobrodziejstwa będzie można zobaczyć na oficjalnym Instagramie marki Reserved.

Czego możemy się spodziewać? Przede wszystkim koncertów, w których udział weźmie Kasia Sawczuk, Bovska i Ofelia Iga Krefft.

Oprócz doznań muzycznych będzie też szansa na nauczenie się kilku praktycznych rzeczy, jak na przykład układanie kwiatowych kompozycji i zaplatanie wianków. W końcu: jak witać sezon wiosenny, to tylko w towarzystwie kwiatów. Polscy ilustratorzy w składzie Magdalena Szklarczyk, Mateusz Suda i Renata Krawczyk przygotowali dla nas kolorowanki, które można znaleźć w wyróżnionych relacjach na Instagramie Reserved. Od dawna wiadomo, że kolorowanki to najlepszy sposób na ukojenie nerwów i efektywny relaks. Obecna sytuacja to tak zwany perfect timing, jeśli chodzi o wszelkie relaksujące czynności, dlatego nie ma na co czekać, tylko brać się za kolorowanie.

Mateusz Suda

Program i szczegółowe informacje o wydarzeniach w ramach akcji ReservedForUs znajdziecie w mediach społecznościowych marki, a kolekcję Scent Of Summer możecie sprawdzić już w sklepie online Reserved.

Zdjęcia: materiały prasowe Reserved

FASHION