Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Oldushka czyli agencja modeli po 45. roku życia, która podbija świat mody

Wiek nie jest już przeszkodą w świecie mody, wręcz przeciwnie, może być atutem.
.get_the_title().

Oldushka to moskiewska agencja modeli, która i łamie stereotypy związane z wiekiem osób biorących udział w pokazach i sesjach zdjęciowych. Okazuje się, że w tej branży wiek nie musi być przeszkodą w osiągnięciu sukcesu – nawet, gdy ma się 85 lat można przecież wyróżniać się urodą, która zachwyca innych.
– Piękno jest wartością, która przebiera na sile wraz z wiekiem – opowiada w wywiadzie dla Vogue’a założyciel agencji Igor Gavar. – Na swojej drodze spotkałem tyle interesujących twarzy, że w końcu postanowiłem stworzyć własny projekt z ich udziałem. Agencja modeli jest tylko częścią tego przedsięwzięcia – dodaje.

Pomysł na agencję pojawił się we właściwym czasie, kiedy wszelkiego rodzaju różnorodność i odmienność związana z urodą jest w cenie.

Dowodem są chociażby pokazy marki Vetements, która jako jedna z pierwszych angażowała modeli w dojrzałym wieku. Agencja Oldushka idzie ich śladami – już teraz może się pochwalić 18 modelami z całej Rosji, którzy regularnie biorą udział w kampaniach modowych i w reklamach.
Ich portfolia możecie zobaczyć na oficjalnej stronie: www.oldushka.tilda.ws

Tatjana Nekliudova, 61 lat

Valentina Yasen, 62 lata

Irina Belisheva, 70 lat

Sergey Arctica (45 lat) And Valentina Yasen (62 lata)

Victor Sosnovtsev, 73 lat

Tatjana Nekliudova, 61 lat

Olga Kondrasheva, 72 lata

Irina Belisheva, 70 lat

Valentina Yasen, 62 lata

Olga Kondrasheva, 72 lata

FASHION