Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Orska w niezwykłej kampanii zabiera nas w podróż do Wietnamu

Nowa kolekcja ORSKA to niezwykła podróż po wietnamskich wioskach poławiaczy pereł i połączenie współczesnego designu z sięgającą ponad 6 tys. lat techniką.
.get_the_title().

Każdą kolekcję Anny Orskiej charakteryzuje niezwykły motyw przewodni. Czasem są to owady, czasem maszyny, jednak na pierwszy plan zawsze wysuwają się również podróże, w które projektantka zabiera swoich klientów. Dzięki biżuterii ORSKA odwiedziliśmy już Nepal i Bali, gdzie artystka współpracowała z lokalnymi twórcami i skąd przywiozła niezwykłe materiały.

Najnowsza kolekcja jest efektem wyjazdu do Wietnamu, gdzie Anna Orska udała się w poszukiwaniu pereł.

Oprócz nich odnalazła również rzemieślników tworzących niezwykłe przedmioty za pomocą techniki, której korzenie sięgają ponad sześciu tys. lat.

orska
kolekcja Vietnam marki ORSKA

Mowa tu o lakowaniu – jest to wyjątkowy proces wielokrotnego nakładania na drewnianą bazę żywicy roślinnej. Każda warstwa po zaschnięciu jest polerowana, a na koniec inkrustowana ręcznie wycinanymi ornamentami, które pozyskane są z masy perłowej. Motywy zdobiące limitowaną kolekcję Vietnam to połączenie niesymetrycznej przyrody i graficznych konstrukcji roślinnych. Ornamenty są wtopione w czerwoną i czarną lakę o wysokim połysku. Biżuteria oprawiona jest w srebro i uzupełniona pozyskanymi z zatoki Ha Long perłami morskimi.

orska
kolekcja Vietnam marki ORSKA

ORSKA po raz kolejny w niezwykły sposób połączyła współczesny design z wyjątkową, rękodzielniczą techniką. To niekonwencjonalna interpretacja Wietnamu, dzięki której odbiorca może poczuć się, jakby podróżował po zatokach poławiaczy pereł. Ukoronowaniem kolekcji jest świetna sesja zdjęciowa wykonana przez Dawida Grońskiego, w której wzięła udział Connie – azjatycka modelka albinoska.

orska
kolekcja Vietnam marki ORSKA
orska
kolekcja Vietnam marki ORSKA
orska
kolekcja Vietnam marki ORSKA

FASHION