Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

OTW by Vans to powrót do 'Off The Wall’

Vans przedstawia swoją nową kategorię premium OTW by Vans oraz nową platformę, na której najbardziej wyszukane produkty marki łączą się z twórcami sztuki, designu, stylu, kultury skate i rozrywki. Zaczyna imprezą na Fashion Week w Paryżu.
.get_the_title().

OTW by Vans to nowa linia premium marki Vans, stworzona pod kierownictwem Iana Ginozy, wiceprezesa ds. kreacji. Jako platforma do przekraczania granic i przełamywania konwencji OTW by Vans wykorzystuje swoje skateboardowe korzenie, aby stworzyć odrębny i unikalny punkt widzenia.

Zaczynamy następny rozdział Vans w nastawieniu i sposobie myślenia o 'prawdziwym ja’ marki, zdefiniowanym i ukształtowanym przez społeczność oryginalnych disruptorów. Skateboarding przyjął nas wiele lat temu z marginesu, aby napędzać kulturę. Każdy krok naprzód będzie osadzony w oryginalnym duchu przeciwstawiania się i eksploracji, tak jak robili to pionierzy i trailblazerzy skateboardingu wiele lat temu oraz co deskorolkarze robią do dziś. OTW by Vans to powrót do tego, kim naprawdę jesteśmy… powrót do 'Off The Wall’ – mówi Ginoza.

Vault by Vans zakończy swoją działalność do końca 2023 roku, robiąc miejsce dla uruchomienia OTW by Vans na początku 2024 roku z własnym, wyróżniającym się e-commerce i dostępnością u wybranych partnerów na całym świecie.

Odzież i obuwie z kategorii premium będą prezentowane w dwóch odrębnych liniach w ramach OTW by Vans: OTW oraz Premium Standard, gdzie znajdziemy premium kolekcje klasyków. Obie kategorie są nadzorowane przez zespół OTW by Vans kierowany przez Ginozę, Dylana Petrenkę, dyrektora ds. projektowania obuwia i Lanie Alabanza-Barcena, dyrektor ds. projektowania odzieży i akcesoriów.

OTW by Vans powita nowych współpracowników m.in. kultowe S.R. STUDIO LA. CA. kierowane przez Sterlinga Ruby’ego. Wynik ich pracy zobaczymy na początku 2024 roku. – To osobista współpraca, Vans definiuje pewną historię Zachodniego Wybrzeża – mówi Ruby. – Firma rozpoczęła działalność w 1966 roku i współpracowała z wieloma skaterami, zespołami i ruchami, które miały wpływ na mnie, moją sztukę i sposób, w jaki działa moje studio.

W okresie poprzedzającym wprowadzenie OTW by Vans na rynek będzie on pojawiać się w rozmaitych miejscach i na różnych ważnych imprezach. 22 czerwca pojawił się na wystawie skate’owej zaprojektowanej we współpracy z PLAYLAB, INC. i California Skateparks podczas Paris Fashion Week Menswear Spring/Summer.

Vans przejął Pont Alexandre III, aby zaprezentować OTW by Vans podczas Paris Men’s Fashion Week.

Marka Vans zorganizowała huczną imprezę z okazji wprowadzenia OTW by Vans i nowej wizji najbardziej wyszukanych produktów i doświadczeń marki. Gdy słońce zaczęło zachodzić, społeczność stylistów i skateboarderów zgromadziła się nad brzegiem Sekwany przy Pont Alexandre III, aby zobaczyć monumentalną instalację skate’ową, która została stworzonaa we współpracy z Unitedfront, PLAYLAB, INC. i California Skateparks, oraz występ King Krule.

fot. Lizzie Armanto

Wśród gości znaleźli się Lourdes Leon, Amelia Gray Hamlin, Fai Khadra, Bakar, Evan Mock, Sam Worthington, Lara Worthington, Haider Ackermann.

fot. Lizzie Armanto

Uczestnicy oglądali jak Vans Skateboarding Team, w tym Beatrice Domond czy Etienne Gagne, jeżdżą na deskorolce na instalacji OTW by Vans, ustawionej na tle wieży Eiffla i muzyki Onyx Collective. Późnym wieczorem na scenie pojawił się King Krule, który zakończył noc, podczas gdy paryscy przechodnie zgromadzili się na moście.

Po zakończeniu trzydniowej instalacji, OTW by Vans we współpracy z California Skateparks Vans przekaże elementy instalacji skate’owej do Cosanostra Skatepark, wspierając tym samym lokalną społeczność skate’ową.

Więcej informacji na @OTWbyVans na Instagramie.

Zdjęcie główne: Sterling Ruby and Ian Ginoza / Image Courtesy of OTW by Vans / Sandy Kim
Zdjęcia: Liam MacRae/Courtesy of OTW by Vans

FASHION