Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

„Pato-lookbook” od Palace. Dresy, brudny samochód i białe talerze

Palace szybko zajął miejsce w szeregu obok tak ważnych streetwearowych marek, jak Thrasher czy Vans. Ich najnowszy "patologiczny" lookbook SS18 może odbić się szerokim echem. Główną rolę grają w nim... talerze i brudny samochód.
.get_the_title().

Palace Skateboards to marka, którą w 2009 roku w Londynie założył Lev Tanju. Wszystko zaczęło się od projektów na deski dla kolegów, część z nich została zresztą wspólnikami w firmie. Nazwa pochodzi od miejsca, w którym projektant mieszkał ze swoimi kolegami – była to melina, którą nazwali Palace. Sam Lev mówi, że przedsięwzięcie miało za zadanie jedynie finansować jego pasję, którą jest jazda na desce. Marka szybko zyskała popularność, lądując w jednej lidze z najbardziej topowymi brandami streetwearowymi, takimi jak m. in. Trasher czy Vans, stamtąd z kolei płynnie przechodząc do mainstreamu, głównie za pomocą Instagrama.

Teraz Palace wypuściło lookbook do swojej kolekcji Palace SS18. Zdjęcia zrealizowane zostały głównie na zapuszczonym podwórku przy brudnym samochodzie, tworząc niechlujną i buntowniczą scenerię nawiązującą do korzeni marki.

Głównym elementem scenografii są talerze – modele trzymają je w dłoniach lub nawet na nich… siedzą. Sama kolekcja to aż 127 elementów. Od koszul i t-shirtów, poprzez spodnie i szorty, skończywszy na wszelkiego rodzaju akcesoriach. Głównym akcentem jest tutaj kolor – od bluz w intensywnych kolorach, po odważne printy i nadruki. Często pojawiają się także projekty z ortalionu. Cała linia nawiązuje do stylu z wczesnych lat 90., przykładem są oversizowe „szelesty” lub czterokolorowe koszule sobie z kontrastującymi kołnierzykami. Nie zabrakło również ciekawego elementu, którym są mokasyny z materiału imitującego wężową skórę.
Całą kolekcję Palace SS18 znajdziecie tutaj.

palace
Palace SS18
palace
Palace SS18
palace
Palace SS18
palace
Palace SS18

FASHION