Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

To NIE JEST Kim Kardashian. Paris Hilton i inne gwiazdy jako klony Kim w kampanii Yeezy

Kampania Yeezy udowadania, że Kim Kardashian-West i Paris Hilton łączy więcej, niż sekstaśma, od której obie zaczęły karierę.
.get_the_title().

Jeśli na pierwszy rzut oka wydawało ci się, że w nowej kampanii Yeezy Season 6 wzięła udział Kim Kardashian, przyjrzyj się raz jeszcze. To nikt inny, jak dziedziczka fortuny hotelarskiej – Paris Hilton.

Pojawienie się w kampanii jasnowłosej celebrytki rozgrzało internet do czerwoności, równocześnie rozwiewając spekulacje o domniemanej kłótni na linii Kardashian-Hilton.

To kolejny przykład niekonwencjonalnego pomysłu na promocję marki Yeezy. Poprzednia kampania upozorowana była na przypadkowe zdjęcia paparazzich. Najnowsze fotografie promujące markę idą o krok dalej – zarówno Paris, jak i wiele innych gwiazd social media, ucharakteryzowano na Kim i ustawiono tak, aby odwzorować „przypadkową” sesję.

Gwoli przypomnienia: to właśnie Paris odpowiada za początki kariery klanu Kardashian-Jenner. Na początku lat 00. zatrudniła ją jako swoją garderobianą, a później zabierała ze sobą na wszystkie eventy.

Zobaczcie, jak dziewczyny udają Kim.

Paris Hilton:

Yovanna Ventura, modelka i była dziewczyna Justina Biebera:

Sami Miro, projektantka:

#YEEZYSEASON6

Post udostępniony przez SAMI MIRÓ (@samimiro)

Abigail Ratchford, modelka Playboy’a i Maxima:

Bliźniaczki Claremont, Shannon i Shannade:

#YEEZYSEASON6

Post udostępniony przez Shannon and Shannade Clermont (@clermonttwins)

Madeleine Rose, wizażystka:

Tekst: DS

FASHION