Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Pepe Jeans stworzyło przyjazne środowisku buty, które oczyszczają powietrze

Jakość powietrza, szczególnie w największych polskich miastach, w okresie jesienno-zimowym jest gorsza niż kiedykolwiek. Najnowszy wynalazek marki Pepe Jeans może mieć zbawienny wpływ na nasze płuca.
.get_the_title().

Elektrownie, samochody oraz piece w naszych domach produkują szkodliwe związki chemiczne. Ich obecność obniża jakość powietrza, którym oddychamy i przyczynia się do szerzenia efektu cieplarnianego.

By zniwelować efekt działania producentów tlenku azotu, model butów Pepe Jeans No.22 wykorzystuje innowacyjną i potwierdzoną naukowo technologię.

Model No.22 został pokryty przezroczystą warstwą tlenku tytanu TiO 2, który pod wpływem promieniowania UVA eliminuje 80 proc. szkodliwych tlenków azotu w powietrzu, z którym ma kontakt.

pepe jeans

W kolekcji marki znalazło się kilka opcji kolorystycznych: róż, biel oraz czerń. Obuwie jest częścią programu promowania ekologicznej mody Pepe Jeans TRU-BLU.

Nazwa modelu No.22 jest nawiązaniem do liczby atomowej tytanu i jego numeru porządkowego w układzie okresowym pierwiastków.

Sneakersy są dowodem na to, że moda przyjazna środowisku jest nie tylko praktyczna i ekologiczna, ale także stylowa i łatwa w użytkowaniu.

 

pepe jeans
pepe jeans

Tekst: Paula Kierzek

FASHION