Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Piękna kampania najnowszej kapsułowej kolekcji Reserved x Vogue UK przeniesie Cię do Studia 54

Kolejna udana kampania polskiego Reserved. Kapsułowa sylwestrowa kolekcja powstała przy współpracy z redaktorkami mody brytyjskiej biblii mody, czyli Vogue'a. Za obiektywem stanął młody zdolny fotograf Jon Gorrigan, który potrafi doskonale uchwycić klubowy klimat fotografując m.in. Alexę Chung.
.get_the_title().

Dziś swoją premierę ma kapsułowa kolekcja Reserved „Curated by British Vogue”, która powstała przy współpracy ze stylistami redakcji brytyjskiego Vogue’a. Kolekcja będzie dostępna w wybranych salonach Reserved na całym świecie i online. Linia oddaje klimat słynnego nowojorskiego klubu Studio 54, a utrzymana jest w stylu glamour lat 70. Redaktorki Vogue – Dena Giannini i Holly Roberts współpracowały z projektantami Reserved w studiach projektowych Reserved w Warszawie, tworząc mood boardy, uzgadniając sylwetki i wspólnie z projektantami podejmując decyzje dotyczące tkanin i wykończeń poszczególnych modeli.

Jak wygląda miks brytyjskiego i polskiego podejścia do imprezowej mody? Nie brakuje czerni, blasku, retro w wydaniu glamour, ale też odważnych dekoltów i brokatowych, lureksowych materiałów.

Do tego piękna kampania w obiektywie zdolnego fotografa Jona Gorrigana, fotografującego Alexę Chung i pracującego dla takich marek i nazwisk jak Raf Simons, Fila, Fred Perry czy Urban Outfitters. Potrafiącego oddać niespokojnego, klubowego ducha, nie tylko brytyjskich ulic.

Reserved zrobiło kolejny ukłon w stronę brytyjskiej mody. Jakiś czas temu mogliśmy oglądać ikonę londyńskiego stylu Kate Moss w kampanii marki i widać, że jest im po drodze.

Nasza współpraca z Reserved jest źródłem nowych, ekscytujących możliwości, a wyjątkowy charakter tej relacji pozwala redakcji brytyjskiego Vogue’a znaleźć się jeszcze bliżej naszych czytelników. Marka Reserved z sukcesem zaznaczyła już swoją obecność na najważniejszej ulicy brytyjskiej stolicy mody i cieszymy się, że możemy przyczynić się do jej rozwoju w Wielkiej Brytanii i poza nią – mówi Vanessa Kingori, wydawca brytyjskiego Vogue’a.

Niezależnie od tego, czy wybierzemy szerokie spodnie ze smokingową marynarką, czy sukienkę z głębokim dekoltem, z pluszowego aksamitu – stylizacje wykorzystujące modele z tej linii będą olśniewać.

Fasony inspirowane rytmem lat 70. – szorty ze sztucznej skóry, metaliczny top disco, asymetryczna srebrna brokatowa sukienka mini czy wyrazista, cekinowa suknia – z łatwością pozwolą odnaleźć się w karnawałowym stylu glamour.

Jesteśmy niezwykle dumni z pierwszej tego rodzaju współpracy z redakcją brytyjskiego Vogue’a. Klientki Reserved na całym świecie szukają inspiracji stylistycznych w brytyjskim Vogue’u, a my nieustannie szukamy nowych sposobów, aby je zachwycać i co sezon oferować najlepsze kolekcje – mówi Marek Piechocki, prezes LPP.

Kolekcja „Curated by British Vogue” będzie miała swoją oficjalną premierę w Warszawie w salonie Reserved w Złotych Tarasach już w piątek, 7 grudnia 2018 o godz. 18:00.

STYLIZACJA: DENA GIANNINI, HOLLY ROBERTS
ZDJĘCIA: JON GORRIGAN

FASHION