Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Piękne kadry Soni Szóstak, jednej z najzdolniejszych fotografek młodego pokolenia dla Reserved

Polskie morze, mewy, biały piasek i kadry jednej z najzdolniejszych polskich fotografek młodego pokolenia, Soni Szóstak. Nie ma fajerwerków, nie ma Cindy, ale jest za to słońce i wysmakowane kadry - letnia kampania marki Reserved pokazuje, że czasem mniej znaczy lepiej.
.get_the_title().

Reserved lubi działać z rozmachem ale czasem to co najprostsze daje najlepszy efekt. Najnowsza letnia kampania marki zachwyca pięknymi kadrami jednej z naszych ulubionych fotografek, Soni Szóstak. Jest delikatnie, romantycznie i bardzo klimatycznie. Nie ma fajerwerków, nie ma Cindy, ale jest za to słońce, plaża i polskie morze w tle. Bohaterką została młodziutka niemiecka influencerka Sofia Tsakiridou, której uroda kojarzy się z Brigitte Bardot.

[/wide-banne]

Sofia interpretuje letnią beztroskę na swój niepowtarzalny i nowoczesny sposób. W letniej kolekcji znalazły się wakacyjne klasyki: marynarskie mundurki w kobiecym wydaniu, ozdobne guziki, pasiaste desenie, falbaniaste sukienki, koszulki polo z kontrastującą lamówką i wiklinowe koszyki, których nie powstydziłyby się Jane Birkin, Brigitte Bardot czy Jean Seberg.

Lata sześćdziesiąte jakby żywcem przeniesione z francuskich filmów w tym sezonie świętują swój wielki powrót. Stąd trapezowe linie spódnic i sukienek, spodnie o długości 7/8 czy trykotowe koszulki. Riviera to również detale: szerokie ramiączka, krzyżowania na plecach, asymetrycznie wszyte falbany i gorsetowe zaszewki. Sylwetka jest kobieca, z zaznaczoną talią i cięciami odsłaniającymi letnią opaleniznę. Gama kolorystyczna pozostaje stonowana: obowiązkowe biele i granaty przełamane są czerwienią i bordo w odcieniu… francuskiego wina. Dziewczęcości dodają urocze marszczone rękawy, kopertowe wiązania oraz akcesoria: espadryle, sandały, słomkowe kapelusze oraz torebki z rafii i zamszu.

[wide-banner] 

Zdjęcia do kolekcji „Riviera” wykonała Sonia Szóstak, a za stylizację odpowiada Magda Jagnicka. Sesja powstała nad polskim morzem w okolicach Gdyni Orłowo, Zatoki Puckiej, Helu i Dębek. www.reserved.com

FASHION