PJ for LIFE!

Polska młoda marka zrobiła coś, o czym od dawna marzyliśmy, czyli kolekcję piżam, w których można przeżyć cały dzień bez wyrzutów sumienia.
.get_the_title().

Nasza ulubiona polska lniana marka stworzyła coś, na co czekaliśmy od dawna – świetną kolekcję ubrań do spania, do siedzenia na kanapie i do wychodzenia na miasto. PJ LIFE, czyli w wolnym tłumaczeniu „życie w piżamie” to coś, co chcielibyśmy uprawiać nie tylko na wakacjach. Tym razem ŁYKO pokusiło się o stworzenie kolekcji piżam, które można nosić wszędzie.

Swego czasu po sieci krążył mem poruszający dość filozoficzne zagadnienie: „Czy osoby, które wychodzą na zewnątrz, np. do sklepu, w piżamie należy uznawać za życiowych przegrywów, czy wręcz przeciwnie – to właśnie one wiedzą najlepiej, jak trzeba żyć?”. Instynktownie można skłaniać się ku pierwszej odpowiedzi, ale gdyby się nad tym chwilę zastanowić, to może wcale nie mamy racji? Ten luz, pewność siebie i niewnikanie w to, co inni o nas pomyślą – może w tym szaleństwie jest metoda?

Wydaje się nam, że wiele zależy od samej piżamy – jak w niej wyglądamy i jak się w niej czujemy. Absolutne pewniaki znajdziecie w ofercie marki ŁYKO.

Elementy nowej kolekcji PJ Life zapewnią wam poczucie nonszalanckiej wygody.

Dadzą też pewność, że przechytrzyliście system, który zakłada, że najwygodniejsze ubrania zwykle mamy na sobie tylko w domu, zazwyczaj w czasie snu, zamiast się nimi cieszyć o każdej porze dnia i również na mieście!

Dla ŁYKO liczy się to, co blisko ciała, to, w czym śpimy, czyli miękkie lniane pościele, i to, w czym czujemy się dobrze, w czym chodzimy po domu, ale możemy też zabrać ze sobą na spacer. Ich ubrania mają niezobowiązujący charakter, ale jeśli chcesz, możesz wyjść w nich z domu i też czuć się super. Piękne kimona i minimalistyczne ubrania są wpisane na stałe w ofertę marki. To nie są sezonowe kolekcje, ale elementy garderoby, które będą z tobą na lata. ŁYKO to spójny projekt zawierający także ofertę pościelową, czyli sleep/outwear. Teraz uzupełniony o świetne piżamy.

Za marką ŁYKO stoi siostrzany duet – Helena, która ukończyła SGH w warszawie i Maria, która obroniła dyplom na Wydziale Wzornictwa Przemysłowego w warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Połączenie podejścia biznesowego i artystycznej pasji zaowocowało świetnie rozwijającą się marką. Jej produkty są odpowiedzią na potrzebę otaczania się trwałymi i pięknymi przedmiotami. To nie są sezonowe produkty. Pościele dla dorosłych i dzieci, tekstylia kuchenne i stołowe, kimona, ubrania oraz piżamy z najnowszej kolekcji – wszystko to łączy len i autorskie kolory tworzone dla marki, której kwintesencją jest surowość tkaniny połączona z pięknymi kolorami.

W naszym odczuciu piękno tkwi w prostocie, a jakość w użytych materiałach. Dlatego wybieramy szlachetny len, w nowoczesnym zmiękczonym wydaniu i rezygnujemy ze wzorów. Walczymy z sezonowością produktów, zależy nam na tym, by to, co tworzymy służyło latami – tłumaczą siostry.

W skład kolekcji PJ Life wchodzą koszule, a także krótkie i długie spodnie. Króluje tu prostota i piękne, delikatne kolory. Prosty, ponadczasowy design wpisuje się idealnie w funkcjonalność tych outwearowych zestawów.

To rzeczy, które wyciągniemy z szafy intuicyjnie, bez zastanawiania się, a jednocześnie z pewnością, że będzie nam wygodnie.

Gwarantuje to materiał, z którego są uszyte, czyli zmiękczony len, a także wszystkie detale – gumka w pasie, sznureczki do regulacji czy delikatny haft zamiast gryzącej metki.

Kampania PJ life wraz z towarzyszącą jej sesją zdjęciową utrzymane są w duchu produktów – nieprzekombinowane i ujmująca prostotą.

Za obiektywem i przed obiektywem stanęły dwa duety. Za zdjęcia odpowiadały Nadia i Sara Szymańskie, a jako modelki wystąpiły Natalia Atmańska i Aga Zawistowska.

Produkty marki ŁYKO kupicie tutaj.

Tekst: Kinga Dembińska
Zdjęcia: Nadia i Sara Szymańskie / materiały prasowe

FASHION