Plastikowa torba za ponad 3 tys. zł od Céline

Kiedy Phoebe Philo ogłosiła, że odchodzi z Céline, wiedzieliśmy, że w swojej ostatniej kolekcji przyszykuje dla nas coś specjalnego. Nie spodziewaliśmy się tylko, że będzie to plastikowa torba na zakupy o wartości ponad 3 tysięcy złotych.
.get_the_title().

Moda na luksus, który nie wygląda jak luksus, hula w najlepsze. Zdominowała ubrania, buty, a ostatnio również i akcesoria, czego dowodem jest torba Balenciagi stylizowana na FRAKTĘ, czy Granny bag od Vetements. Teraz nadeszła pora na Céline i jej plastikową torbę zaprojektowaną przez Phoebe Philo. Co może być zaskoczeniem, torba została przyjęta z dużym entuzjazmem przez fanów marki. Doskonale wpisuje się też w trend transparentności, który w tym roku będzie obecny w każdym elemencie garderoby. Skąd jednak aż tak zabójcza cena?

Backstage Summer 18 Collection #CelineSummer18 #celine

A post shared by Céline Official (@celine) on

Torba Céline, która niedługo trafi do sprzedaży i zapewne stanie się tegorocznym hitem, sprzedawana jest w pakiecie ze skórzaną kopertówką oraz portfelem. Stąd cena, która na przekór projektowi jest bardzo luksusowa. A pomysł sprzedawania torebki w torebce? Jak widać, moda zniesie wszystko, jeśli tylko znajdą się na to odbiorcy. Tych z pewnością nie zabraknie, bo ostatnia kolekcja Philo, która w Céline spędziła dziesięć lat, już daje bardzo dobre prognozy sprzedażowe.

Tekst: MW

FASHION