Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Pocztówki z wakacji 2021

Świetna kampania Supersklepu, polskiego multibrandu to kwintesencja lata, luzu i wolności. Kamper, słońce, morze, surfing i płynący wolno czas. Koniec z kieratem produktywności!
Czy musimy być ciągle zajęci, spieszyć się? Czy nas to wzbogaca, czy stajemy się lepsi? Nuda może być lepsza niż cokolwiek innego dla naszej kreatywności.

Nuda może być kreatywna

Kojarzycie piosenkę z kreskówki „Fineasz i Ferb”, która pokazuje, że to właśnie podczas nudy często przychodzą nam do głowy najlepsze pomysły?

Czasem warto bez żadnego planu umówić się z przyjaciółmi lub wyjechać na kilka dni gdzieś w 'ciemno’, bez większego celu i dopiero na miejscu zobaczyć jakie są możliwości robiąc to, na co właśnie macie ochotę.

Właśnie tak powstał świetny lookbook Supersklepu, czyli polskiego kultowego multibrandu dedykowanemu skateboardingowi i streetwearowi, który działa już od ponad 20 lat.

Banner Image
Banner Image
Banner Image
Banner Image
Banner Image
Ta kampania to zapis przygody. Powstały pocztówki z idealnych wakacji pełnych luzu, słońca, morza. Kwintesencja lata.

Pocztówki z wakacji

Supersklepowa ekipa wyjechała do Hiszpanii, aby stworzyć projekt letniej kampanii. Co robili? Postanowili dobrze się bawić, zwiedzać, próbować nowych rzeczy, odkrywać nowe smaki.

Zaraz po przylocie na Teneryfę wynajęli busa i ruszyli w drogę, a to co powstało, to ich pocztówki z wakacji.

Zwiedzili całą wyspę pokonując ponad 1000 kilometrów. Odwiedzali lokalne skateparki, surfowali na najlepszych plażach, skakaliśmy po wulkanicznych skałach i nawiązywali znajomości z lokalsami, żeby dotrzeć do secret spotów, o których większość turystów nigdy nie usłyszy.

Banner Image
Banner Image
Banner Image
Banner Image
Wasting time can create the best ideas - so get bored yourself!

Reportaż z drogi

Storytellingowy reportaż fotografki Doroty Szulc jest pięknym zapisem pełnym niewymuszonych sytuacji, zabawy, jedzenia pizzy na schodach, niespiesznego snucia się.

Supersklep co roku wydawał swój lookbook z pięknymi zdjęciami w formie drukowanej. Tym razem jednak postanowili zrezygnować z tej tradycji i zredukować do minimum zużycie papieru. Prześlą Wam za to z pewnością pocztówkę z wakacji.

„Oczywiście, nie zapomnieliśmy o naszych klientach i do każdego zamówienia dodamy pocztówki z Supersklepowych wakacji”.

Banner Image
Banner Image
Banner Image
Banner Image

FASHION