Poczuj się jak w chmurach dzięki nowym Nike Air Max 720

Największa jak dotąd poduszka gazowa, która zapewni Ci maksymalną wygodę do tego w wersji fluo
.get_the_title().

Kultowe Air Max’y to buty, których nie trzeba nikomu przedstawiać. Od powstania pierwszego modelu w latach 70 cieszą się ogromną popularnością wśród wszystkich fanów street wear’u, a poduszka Air Max ewoluuje i zaskakuje z każdym kolejnym modelem butów.

Najnowszy model 720 posiada największą, jak dotąd, poduszkę gazową Air (aż 38 milimetrów!), która dzięki wysokiej amortyzacji zapewnia maksymalną wygodę. Nowoczesny wygląd butów stanowi kontrast dla gradientowych zestawień kolorystycznych inspirowanych światem przyrody.

Lubisz być oryginalny i odkrywać miasto w poszukiwaniu inspiracji?

W najnowszej kampanii Just Go Bigger; Sizeer i Nike prezentują także nowe, neonowe kolory kultowych butów: białe z różową podeszwą, czarne z elementami fluo zieleni i dla fanów klasyki – nową odsłonę czerni.

Dzięki nowym Air Max 720 wędrując po swoim ukochanym mieście, zyskasz nową, znacznie większą perspektywę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Sizeer (@sizeer)

Sizeer kieruje się na miasto, bo najlepszy streetwear od kultowych brandów potrzebuje przestrzeni. Od lat selekcjonuje najlepsze sneakery, które dystrybuuje w sieci salonów w ponad 150 lokalizacjach w Europie. Wybiera tylko oryginalne produkty. We współpracy z topowymi markami tworzy multibrand, dla którego „c-i-t-y” to najważniejsze litery alfabetu.

Poczuj się wielki!

Preloader spinner
Print
Print Text
Zobacz więcej
Wybierz region
Facebook
Age: