Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Poczujcie inny wymiar świąt z nową kampanią IKEA

IKEA wie jak robić doskonałe spoty reklamowe. Ten świąteczny przepełniony jest magią wystroju, aury świąt i bajkowych kostiumów stworzonych przez Elwirę Rutkowską.
.get_the_title().

Tegoroczny świąteczny spot IKEA trwa 30 sekund. Tyle wystarczy, aby poczuć niezwykłą magię i ujrzeć scenografię, która przenosi nas do innego świata.

Drobne przedmioty i dodatki mogą sprawić, że najbliższe otoczenie zamieni się w baśniową scenę – tak brzmi przesłanie kampanii.

Spot skupia się na postaci chłopca, który za pomocą codziennych przedmiotów odnajduje nowy, fascynujący wymiar rzeczywistości.

Ten spot przykuwa uwagę nie tylko dzięki prostemu przekazowi. Scenografia i kostiumy sprawiają, że kampania IKEA staje się prawdziwą ucztą dla oczu.

Stylizacje zostały w pełni wykreowane przez Elwirę Rutkowską, kostiumografkę, która kocha kolor, przepych i maksymalizm w totalnym wydaniu.

Stroje powstały zaledwie w 9 dni, a pomimo tego materiały, aplikacje i detale zachwycają nie mniej niż najlepsze świąteczne prezenty. Całość doskonale komponuje się ze scenografią i jak zawsze kuszącymi produktami z oferty IKEA.

Tekst: Malwa Wawrzynek
Zdjęcia: materiały prasowe IKEA
Zdjęcia backstage: Elwira Rutkowska Costume Designer & Fashion Stylist

FASHION