Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Pod Poznaniem szyją ponadczasowe sukienki dla mam i ich córek. Poznajcie markę Bisette

Poznały się przez wspólnych znajomych, połączyły siły i stworzyły markę Bisette. Elżbieta i Magda szyjąc swoje oryginalne suknie, stawiają przede wszystkim na jakość materiałów i ponadczasowe wzory. Wszystkie ubrania powstają w Polsce, w ich pracowni w podpoznańskim Puszczykowie.
.get_the_title().

Magda zajmuje się promocją sklepu w mediach społecznościowych oraz finansami. Spod igły Eli – która od zawsze uwielbiała szyć, a talent do tego odziedziczyła po babci i mamie – wychodzą przepiękne kreacje dla mamy i córki, ale także dla sióstr, kuzynek czy przyjaciółek. Oczywiście można też kupić tylko jedną sukienkę, ale zestawy są tak urocze, że trudno im się oprzeć.

W swojej kolekcji Bisette ma wiele pięknych tkanin z Włoch, a odzież jest projektowana i wykonywana z najwyższą dbałością o każdy szczegół. Jedna z sukienek jest zdobiona drewnianymi guzikami ręcznie robionymi przez znajomego rzemieślnika. Inna powstała z połączenia wełny i jedwabiu. Kolejna, z delikatnego granatowego materiału w groszki, wygląda jak rozgwieżdżone niebo. I choć – jak same twierdzą – rynek zalewają przesłodzone, tiulowe, różowe ubrania, to w swojej ofercie także mają tiulową kreację w tym kolorze. Jednak ich wersję wyróżnia bardzo prosty krój.

Jedno jest pewne – każda fanka uniwersalnej, wygodnej i ponadczasowej odzieży znajdzie wśród modeli Bisette coś dla siebie. Sukienki z puszczykowskiej pracowni nadają się do noszenia zarówno na co dzień, jak i na wyjątkowe okazje. A twórczynie marki są otwarte na indywidualne zamówienia, nie straszne są im także przeróbki. Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie, a wraz z sukienką nabywca otrzymuje piękny wieszak. Całość owijana jest bibułą i pakowana w pudło, do którego dołączony jest list od Magdy i Elżbiety.

Sukienki tej polskiej młodej marki mogliśmy zobaczyć już na sławnych mamach. Anna Wendzikowska wraz ze swoją córeczką Kornelką wybrały dla siebie jasne, koronkowe kreacje

Sukienki Bisette nie należą do najtańszych, ale na pewno nie są to ubrania na jeden sezon. Za suknię dla osoby dorosłej trzeba zapłacić od około 300 do prawie 700 złotych, sukienki dla małych dam są tańsze o około 100 złotych. Najlepiej jednak kupić zestaw, wtedy można zaoszczędzić. Rozmiary dla dzieci mieszczą się w przedziale od 104 do 140 centymetrów. Dlaczego? Właścicielki marki wiedzą, że dla nastolatek sukienka identyczna jak mamina nie jest już niczym atrakcyjnym, a wręcz staje się „obciachem”.

Ubrania uzdolnionego duetu można kupić na stronie www.bisette.eu oraz w Boutique Pozerki w poznańskim City Park. Ofertę marki możemy zobaczyć także na jej profilach na Facebooku oraz na Instagramie. Autorką większości pięknych zdjęć kolekcji, wykonanych w byłym gospodarstwie PGR, jest niezwykle utalentowana Paulina Kania.
Życzymy powodzenia twórczyniom marki!

FASHION