Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Pokaz Savage x Fenty rewolucją

Bielizna ma być nie tylko praktyczna czy ładna. Bielizna musi wyrażać nas, kobiety! Nasz charakter i niepowtarzalny styl. W końcu bielizna jest najbliżej naszego ciała – musi w pełni odzwierciedlać nasze wnętrze. Takie i inne wnioski nasuwają się po obejrzeniu najnowszego pokazu Savage x Fenty 2019.
.get_the_title().

Na naszych oczach dzieje się prawdziwa rewolucja! Pokaz Savage x Fenty sprzeciwia się wyidealizowanemu światu mody i narzuconym kanonom piękna, które znamy z wielu pokazów, między innymi Victoria’s Secret. Pokaz Savage x Fenty to współczesne spojrzenie na kobietę – na to, kim jest, jak wygląda, jak się czuje, czego pragnie. To rewolucja, a przede wszystkim hołd oddany wszystkim kobietom!

Na wybiegu zaprezentowały się modelki o przeróżnych kształtach i kolorach skóry. Wysokie, niskie, umięśnione, smukłe, drag queens, trans. Od każdej z osobna biła niesamowita pewność siebie i wręcz kipiało seksem!

“Savage X oznacza tworzenie własnych zasad i wyrażanie swojego nastroju, charakteru i stylu” – czytamy na stronie marki. Ogromne znaczenie dla pokazu miała choreografia, dzięki której mogliśmy oglądać bieliznę w ruchu. Bo przecież bielizna nie służy do tego, by się w niej przechadzać od punktu A do punktu B (co nie, Victoria’s Secret?). W bieliźnie spędzamy całe dnie, ruszamy się w niej, ćwiczymy, uprawiamy seks. Podczas pokazu Savage x Fenty modelki pobudzały wyobraźnię do tego stopnia, że łatwiej nam było w tym wszystkim odnaleźć siebie i zobaczyć, jak mogłybyśmy wyglądać w tej bieliźnie na co dzień.

Zaprezentowana kolekcja bazuje na kilku kolorach.

Oczywiście znalazła się klasyczna czerń, a oprócz niej fiolet, zieleń, żółć i czerwień.

Nie zabrakło koronek z logo marki i dodatków w postaci długich trenów, chust i rękawiczek. W pokazie wystąpiły między innymi Bella i Gigi Hadid, Cara Delevingne czy Lauren Wasser. Jeśli chodzi o występy artystów, to mogliśmy zobaczyć takie osoby jak Migos, Big Sean, ASAP Ferg, DJ Khaled i Halsey.

Pokaz Savage x Fenty 2019 odbył się 20 września 2019 roku podczas New York Fashion Week i można go obejrzeć w całości na platformie Amazon Prime Video. Rihanna po raz pierwszy zaprezentowała swoją markę bielizny Savage x Fenty w 2019 roku. Piosenkarka ma również markę kosmetyków Fenty Beauty, która słynie z podkładu dostępnego w ponad 50 odcieniach.

Tekst: WR

FASHION