Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Polka z fusów po kawie i bambusa tworzy odzież treningową, która przynosi więcej korzyści podczas ćwiczeń

Starseeds to brytyjska marka założona przez Natalię Zawadę, absolwentkę warszawskiej katedry mody, która na co dzień mieszka w Londynie. Polka specjalizuje się w produkcji ubrań activewear, które w całości wykonane są z organicznych i biodegradowalnych surowców.
.get_the_title().

Starseeds to marka idąca z duchem czasu. Rzadko zdarza się, by produkowana odzież była w stu procentach ekologiczna. Natalii zawadzie się to udało.

Jej projekty z organiczych materiałów to przede wszystkim wygoda i dobra jakość.

Organiczna bawełna jest nie tylko trwała, ale także pozyskiwana w sposób przyjazny środowisku. Len również zapewnia tkaninie większą trwałość, dzięki czemu ubrania nie rozciągają się, a przy okazji szybko schną.

Poza organiczną bawełną i lnem w składzie ubrań znajduje się także bambus, który nie zawiera żadnych szkodliwych dla organizmu toksyn, ma właściwości antybakteryjne i sprawia, że produkty są bardzo przyjemne w dotyku. Dodatkowo absorbuje gorąco, dzięki czemu ubrania idealnie nadają się do ćwiczeń – nawet do jogi bikram.

W składzie ubrań Starseed można znaleźć jeszcze szczmiel, konopie siewne, odzyskany poliester, który nadaje się do ponownego przetworzenia, oraz fusy po kawie!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Some days you just want to feel comfy and cosy, other days you want to express yourself through the fashion you wear. I created a statement vibrant chillie red set for women like my dear friend @amirazaghdoudi A powerful feminine yogini who likes to express her confidence through style. When you wear this set – I can promise one thing – you won’t be invisible. This is about dressing for yourself, to feel and look good for yourself – but people will notice! Your confidence will radiate out into the world. People will stop you on the street or gym; they'll see the sparkle in your eyes or the glow of your skin. Sound like a tall order for a yoga set? Wait until you try it for yourself! Double tap if you're all about dressing for yourself and for fashion bringing you joy and confidence. #yogaset #yogashorts #wearestarseeds

Post udostępniony przez STARSEEDS (@starseeds.eco)

Wykonana z przetworzonego poliestru i zmielonych ziaren kawy przędza nie tylko ratuje te produkty przed wysypiskiem śmieci, ale także przynosi korzyści w treningu.

Materiał odprowadza wilgoć z ciała i szybko schnie, a znajdująca się wewnątrz kawa pochłania i zatrzymuje brzydki zapach, dzięki czemu idealnie sprawdzi się podczas ćwiczeń w studio lub na siłowni. Są też plusy dla entuzjastów świeżego powietrza – dzięki zawartości kawy materiał odbija światło słoneczne, zapewniając naturalną ochronę przed promieniowaniem UV.

Tekst: Paula Kierzek
Zdjęcie główne: Starseeds.eco

FASHION