Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Polly to młoda polska marka dla aktywnych dziewczyn oraz mam i córek

Podobne ubrania na mamie i córce? Tak, to może być fajne! Sprawdźcie Polly and more, młodą polską markę, która szyje ubrania dla aktywnych dziewczyn.
.get_the_title().

Polly to polska marka, której ubrania powstają z myślą o kobietach, które chcą poczuć się swobodnie, nie zatracając jednocześnie swojej kobiecości i zmysłowości. Ubrania projektowane i szyte w Polsce z miękkich dzianin i delikatnej w dotyku bawełny charakteryzuje stonowana kolorystyka, printy tworzone we współpracy z polskimi grafikami, oraz wygodne i ponadczasowe kroje.

W swojej ofercie marka posiada również ubrania dla dzieci, które świetnie współgrają z tymi zaprojektowanymi dla nieco większych dziewczynek. Nie są infantylne, a urocze i delikatne. 

Znakiem firmowym marki są bluzki z okrągłym dekoltem z tyłu, wiązanym tasiemką. Od lat podbijają serca kobiet i małych dziewczynek. Idealne do jeansów, czy spódnic, tworzą prosty basicowy look z pazurem. Absolutnym hitem są kurtki, w tym przedłużana bomberka w kolorze khaki, pięknie wykończona złotym zamkiem, czy oversizowe sukienki w jasnych, naturalnych kolorach. W ofercie znajdziecie także najmodniejsze od kilku sezonów tshirty z dekoltem na plecach – jeśli lubicie modę, zdecydowanie powinniście go mieć w swojej szafie.

Delikatne kolory sprawiają, że wszystko tu do siebie pasuje, nie krzyczy, ale też pozwala nie zginąć w tłumie.

W najnowszej sesji wystąpiła blogerka i fotografka Malwina Obrzut prowadząca bloga Nanuszka. Malwina wystąpiła w sesji ze swoją córeczką Nadią, pokazując, że ubrania w podobnym klimacie na mamie i córce mogą wyglądać fajnie i nie muszą być infantylne. Stonowane kolory pasuje też dziecku, a wygodne kroje sprawdzą się w każdej sytuacji. Liczą się świetne materiały i kroje, które nie krępują ruchów. W końcu każdemu należy się odrobina luzu na codzień. O plany na przyszłość pytamy dziewczyny stojące za marką.

F5: Kto stoi za marką?

Marta i Magda: Polly to projekt Marty i Magdy. Naszym marzeniem było stworzenie marki dla kobiet, które chcą poczuć się swobodnie i zmysłowo. Każda kolekcja jest inna ale zawsze jesteśmy wierne naszej estetyce i ulubionej palecie kolorów. Wspieramy polski design, stąd w naszych kolekcjach autorskie printy tworzone we współpracy z grafikami. Same jesteśmy mamami, w naszych projektach zwracamy dużą uwagę na wygodę, używamy miękkich dzianin i delikatnych w dotyku tkanin. Tworzymy dla mam i dla dzieci również!

F5: Skąd pomysł na markę odzieżową?

M. i M.: Niesamowite jest dla nas jak moda wpływa na nasze samopoczucie i jak same do niej podchodzimy. Z jednej strony spełniamy się tworząc kolekcje bardzo po swojemu, a jednak przemycamy najnowsze trendy. Z drugiej strony od razu możemy ocenić efekt naszej pracy po reakcji klientek. Uwielbiamy to.  Mamy niesamowitą frajdę z kontaktu z naszymi klientkami, wiele z nich nosi nasze ubrania od lat i zawsze nas wspierają. Sprawia nam ogromną radość, kiedy widzimy nasze ubrania na dziewczynach na ulicy. Bardzo chcemy w przyszłości widzieć ich więcej.

F5: Plany na przyszłość?

M. i M.: Marzymy o butiku Polly w Rzymie! Każda kolekcja to proces twórczy. Zanim projekt pojedzie do szwalni długo debatujemy nad koncepcją. Naszym marzeniem jest więcej czasu poświęcać projektowaniu, a mniej niż dotychczas sprawom organizacyjnym.

www.polly.com.pl

FASHION