Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Polska marka Fluff postanowiła podbić świat puchowymi kurtkami!

Gotowi na jesień i zimę? Polska marka Fluff wygrywa minimalizmem i świetną jakością.
.get_the_title().

Polskie marki odzieżowe, które są cenione i sprzedawane niemal na całym świecie można pewnie policzyć na palcach dwóch rąk. Fluff to polska maka, która szturmem wdarła się na nasz rodzimy rynek niecały rok temu, a teraz podbija te zagraniczne, wypuszczając swoje kolekcje, czyli puchowe kurtki, płaszcze oraz kombinezony dla dzieci i robiąc furorę za granicą. Wyjątkowo lekkie, a przy tym niesamowicie ciepłe, w wielu pięknych kolorach podbiły serca mam niemal na wszystkich kontynentach. Dostępne są obecnie w ponad 30 sklepach stacjonarnych, m.in. w Barcelonie, w kilkunastu sklepach na północy Hiszpanii, w wielu miastach w Holandii, w stolicy Łotwy czy Chorwacji. Dostać można je również w centrum Zurichu, Nowego Jorku oraz Seulu.

Jaki jest klucz do sukcesu? Świetna jakość produktu, do której producenci przywiązują ogromną wagę, stale starając się ją ulepszać – tkaniny dostarczane przez najlepszych producentów w Europie, najwyższej jakości puch i wszelkie drobiazgi, od nitek po zamki, mają na celu tworzyć produkt, który w chłodniejsze czy deszczowe dni stanie na wysokości zadania. Z pełną świadomością i starannością tworzą kolekcje dla najbardziej wymagających klientów – dzieci i ich rodziców.

Flagowy produkt Fluff wykonany jest ze starannie wyselekcjonowanego, najwyższej jakości naturalnego antyalergicznego puchu. Ich kolekcje łączą styl, jakość i wygodę. Mają minimalistyczny i prosty styl, a także gamę oryginalnych kolorów.

Zapewniają ochronę przed zimnem i niesamowitą wygodę podczas zabaw na mrozie – nerki schowane, ruchy nieskrępowane, można lepić bałwana i robić aniołki na śniegu godzinami! Skakać po kałużach, biegać w deszczu – beztroskie dzieciństwo bez obawy o odmrożenia czy przemoczenia.

Nowa kolekcja dziecięca obejmuje niezmiennie 4 produkty, ale w jeszcze większej liczbie kolorów, kurtki i płaszcze występują aż w 13 kolorach (4 z nich nowe!), kurtkę i płaszcz o nowym kroju i w wersji limited edition w 3 kolorach, kombinezony w 6 kolorach, a dla najmłodszych, których chcemy otulić przyjemnym, ciepłym puchem śpiworki do wózka w 7 kolorach.

Możemy wam zdradzić, że w październiku Fluff planuje premierę nowego produktu dla dorosłych – nie możemy na razie zdradzać szczegółów, nie będzie to „typowa” kurtka czy płaszcz puchowy, ale wiemy że mamy będą zachwycone!

 

 

FASHION