Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Polska marka robi piękną bieliznę dla kobiet we wszystkich rozmiarach. Znacie WHITE RVBBIT?

Nie musisz być idealna, ale twój stanik już tak. Poznajcie polską markę, która robi piękną bieliznę dla kobiet w każdym rozmiarze, nawet H! WHITE RVBBIT udowadnia, że Polska staje się mekką pięknej bielizny.
.get_the_title().

Polska bielizna podbija świat. Międzynarodowy sukces odniosły takie marki jak łódzkie God Save Queens czy warszawskie Le Petit Trou. Okazuje się, że jesteśmy świetni w produkcji pięknej bielizny. Przed wami kolejna młoda polska marka, która ma szansę podbić serca kobiet. Za WHITE RVBBIT stoi założycielka Katarzyna Witkiewicz, która postawiła sobie za cel stworzenie zmysłowej bielizny dla wszystkich dziewczyn i kobiet. Stanik w rozmiarze H? Tak, są dziewczyny, które noszą taki rozmiar i dobór stanika nie jest wtedy prosty. WHITE RVBBIT to przede wszystkim dopracowane konstrukcje, świetne rzemiosło, piękne koronki idealne dla małego i dużego biustu. Wszystko ma się zgadzać i pasować do ciała kobiety, wspierać i dodawać pewności siebie. W ofercie znajdziecie także bieliznę nocną, dodatki, szlafroki, a nawet kostiumy kąpielowe.

Nie musisz być idealna, ale twój stanik już tak. Poznajcie polską markę, która robi piękną bieliznę dla kobiet w każdym rozmiarze, nawet H! 

F5: Jak powstaje bielizna WHITE RVBBIT i czym charakteryzuje się marka?

Katarzyna Witkiewicz: Marka, którą prowadzę od 2,5 roku, to przede wszystkim delikatna, koronkowa bielizna od początku projektowana i szyta w Polsce. Specjalizujemy się we wzorach ekskluzywnych, czyli takich, które poza świetnymi materiałami wymagają także precyzyjnych, ręcznych wykończeń. Nasza białostocka pracownia bardziej niż szwalnię przypomina krawieckie atelier, ponieważ obok najnowszych specjalistycznych maszyn szwalniczych jest dział szycia ręcznego – i to on tak naprawdę czyni naszą bieliznę wyjątkową. Tu powstają takie detale jak błyszczące serduszka z walentynkowej kolekcji “Wonderlove” czy ręcznie wycinane i wszywane trójwymiarowe motylki w modelu Madame Butterfly. Duży udział w powstawaniu bielizny mają też klientki, które są naszą prawdziwą inspiracją i których uwagi i pomysły traktujemy bardzo poważnie. To właśnie one często testują nasze prototypy na długo zanim wejdą one do regularnej produkcji.

Nasza bielizna jest dla wszystkich kobiet – niezależnie od rozmiaru. Jest dostępna w rozmiarach od XS do XL (dotyczy to modeli biustonoszy typu bralette) oraz w 26 rozmiarach braffiterskich, do miseczki H.

Skąd wzięła się nazwa marki i co oznacza? 

Nazwa WHITE RVBBIT nie jest przypadkowa i jak można się domyślić nawiązuje do „Alicji w krainie czarów”. Tak samo jak tam, tak i u nas przewodnikiem po marce jest biały króliczek, który zaprasza na drugą stronę lustra, do magicznej, koronkowej krainy. Stąd właśnie zapis z literką “V”, czyli lustrzanym odbiciem “A” sugerującym, że poza magią jest tu też odrobina nieporządku i szaleństwa, które towarzyszą każdej kobiecie. Nawiązania do Wonderlandu widać też w nazwach modeli – przykładem jest seria „Mad Cat”, składająca się z numerowanych „kociaków”, czyli kobiecych, często ekstrawaganckich modeli.

Podobnie jest z nazwami kolekcji – jesienno-zimowa kolekcja „One Second” nawiązywała do słynnego cytatu: „Alice: How long is forever? White Rabbit: Sometimes, just one second.”

Kolekcja „One Second” była dla nas przełomowa ze względu na wprowadzenie modeli w brafiterskiej rozmiarówce. To było olbrzymie wyzwanie, ale mamy poczucie, że daliśmy naszym klientkom to, czego od nas oczekiwały. Natomiast ostatnia walentynkowa kolekcja specjalna nosi nazwę „WonderLove” i jest romantyczną wariacją o magicznej miłości do koronek.

Dla kogo jest wasza bielizna?

Tak naprawdę dla każdej kobiety. WHITE RVBBIT to nie tylko koronkowe braletki i seksowna bielizna nocna, ale także biustonosze o kroju balkonetki czy bogato zdobione staniki typu half-cup, przenoszące naszą markę w zupełnie inny wymiar buduarowej mody.

Nasza marka to połączenie fascynacji rzemiosłem – bo nie ma dobrej bielizny bez właściwej konstrukcji – i “magiczną” mocą koronek, które wyzwalają kobiecą pewność siebie.

Nasza bielizna jest dla kobiet niezależnie od rozmiaru – jest dostępna w rozmiarach XS-XL (dotyczy to modeli biustonoszy typu bralette). Występuje też w 26 rozmiarach braffiterskich, aż do miseczki H.

Zajrzyjcie koniecznie na www.whitervbbit.com, gdzie czekają na was walentynkowe promocje.
Bieliznę można też kupić w partnerskich butikach stacjonarnych w Warszawie, Lublinie, Gdyni, Poznaniu i innym polskich miastach.

FASHION