Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Polska odsłona kampanii Reeboka, czyli lot w przestworzach w fajnych butach

Polska odsłona globalnej kampanii Reebok Write Your Legacy to codzienne historie niecodziennych ludzi. Aktor Maciej Musiałowski, aktorka Katarzyna Sawczuk, skydiverka Maja Kuczyńska oraz świetna graficzka Beata Barrakuz pokazują jak wygląda ich dzień.
.get_the_title().

Polska odsłona globalnej kampanii Reebok Write Your Legacy to codzienne historie niecodziennych ludzi. W kampanii występują aktor Maciej Musiałowski, piosenkarka Kasia Sawczuk, indoor skydiverka Maja Kuczyńska oraz projektantka graficzna Beata Barrakuz. Kampania jest lokalną odpowiedzią na globalną akcję Classic Collaborators, w której marka Reebok skupia inspirujące osoby z różnych dziedzin. Jak zapisali swoje historie młodzi, zdolni kreatywni z Polski? Sami zobaczcie.

Wszystkich poproszono o pokazanie swojej historii, a te słowa miały służyć im za inspirację: „Codziennie piszesz własną historię – swoją pasją, twórczością i działaniami. Przecierasz szlaki, wytyczasz nowe kierunki, przekraczasz granice.

To Twoja własna, wyjątkowa historia. #WriteYourLegacy”

Kampania przedstawia jednocześnie nowy model buta Classic Leather Legacy. Lifestyle’owy model Reebok inspirowany kultowymi biegówkami sprzed lat czerpie z modeli biegowych z lat 70. i 80. Classic Leather Legacy widocznie czerpią inspirację z archiwalnych modeli Reebok Aztec i ikonicznych Classic Leather, autentycznie nawiązując tym samym do sportowej kultury w najlepszym wydaniu. Nowoczesny i wytrzymały materiał ripstop zestawiony z miękkim zamszem to ukłon w stronę biegowych korzeni Reebok. Classic Leather Legacy z nylonową cholewką w stylu retro wyposażoną w odblaskowe detale oraz z widoczną pianką na języku tworzą zdekonstruowany look rodem z archiwum.


Classic Leather Legacy są już dostępne na www.reebok.pl oraz na www.sizeer.pl w zróżnicowanej palecie kolorystycznej. W tym i nadchodzącym roku Reebok planuje wypuścić specjalne wersje i dodatkowe kolekcje Classic Leather Legacy.

źródło: materiały prasowe

FASHION