Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Poznaj OCEANSAPART – markę kobiecych ubrań sportowych

'Chcemy, aby kobiety uwierzyły w swoje piękno, które nie potrzebuje przebrania, upiększania, oszukiwania.'

OCEANSAPART nie jest jedynie producentem ubrań, a czymś znacznie więcej. To budowana w odpowiedzialny sposób marka sportowa, tworząca społeczność, w ramach której każdy wzajemnie się wspiera oraz stawia na wspólne działania, a nie na indywidualne zwycięstwo. Jej odbiorczynie unikają współzawodnictwa, tworząc tym samym atmosferę pełną poczucia przynależności, wzajemnego szacunku i zrozumienia. Ta społeczność jest otwarta, kolorowa i dynamiczna. I to wcale nie dziwi, ponieważ założycielki podczas projektowania swoich produktów koncentrują się właśnie na wspaniałym samopoczuciu kobiety – w sensie psychicznym i fizycznym. Tworzą w myśl powiedzenia 'w zdrowym ciele zdrowy duch’.

’Wierzymy, że piękna jest każda z nas: w swojej wyjątkowości, unikalnym spojrzeniu na świat. A wszystkich nas łączy ta sama potrzeba: miłości i chęci bycia wysłuchanym’ – tłumaczą.

Sportowe ubrania od OCEANSAPART to przede wszystkim wygoda i jakość. To skutek dbałości o najmniejszy detal i sposób produkcji wyrobów marki. Legginsy, luźne tank topy oraz biustonosze będą świetnym dopełnieniem treningu wszystkich, ponieważ OCEANSAPART oferuje szeroki asortyment rozmiarów i fasonów, który jest odpowiedzią na potrzeby niższych czy okrąglejszych, słowem: normalnych kobiet.

Banner Image
OCEANSAPART to wyjątkowy i wyróżniający się design połączony z wysoką jakością.

Even if we’re OCEANSAPART, we are one

W OCEANSAPART znajdziesz to, czego szukasz, niezależnie, czy jest to odzież sportowa czy rekreacyjna. Marka chce cię wspierać w rozwijaniu tego, co w tobie najlepsze. W ich strojach powinnaś nie tylko fantastycznie wyglądać, ale co ważniejsze – czuć się pewnie, niepowtarzalnie, wygodnie i swobodnie, bo OCEANSAPART to kobiety.

Marka tworzy nową generację odzieży do zadań specjalnych. Stworzone są z miłości do natury, bo inspiracją OCEANSAPART jest ocean, który wszystkich łączy bijącym od niego pięknem.

Marka nie zgadza się na bycie częścią problemu. Chce być siłą napędową w kształtowaniu lepszej przyszłości.

OCEANSAPART to wiara w lepszą przyszłość

OCEANSAPART nie chce być ograniczana przez granice państw czy kultury – współpracuje globalnie wyłącznie z partnerami, którzy spełniają najwyższe standardy produkcji, oparte o zasady etyki i uczciwości oraz są zlokalizowani w pobliżu miejsc pochodzenia surowców. Również wszystkie szwalnie, z którymi współpracuje marka, muszą spełniać wysokie standardy, niezależnie od lokalizacji. Niezmiernie ważny jest też transport. Wybór pada zawsze na najlepszą, ekologiczną opcję – od surowca, przez dostawcę, aż po klienta. Każdy dostawca przechodzi szczegółowy proces wdrażania oraz jest stale nadzorowany i szkolony przez profesjonalny i doświadczony zespół produkcyjny OCEANSAPART. Marka posiada swój kodeks postępowania, do którego przestrzegania zobowiązany jest każdy partner OCEANSAPART.

Banner Image
Marka oferuje wiele produktów stworzonych z myślą o aktywności fizycznej.

Sprawdź wszystkie kolekcje OCEANSAPART

W OCEANSAPART znajdziesz przede wszystkim idealnie rozciągliwe legginsy, sportowe szorty oraz spódnice, różnego rodzaju topy, które nie będą krępowały twoich ruchów, przyjemne w dotyku zestawy dresowe oraz akcesoria takie jak czapki z daszkiem, torby sportowe, skarpetki czy maseczki. Planując zakupy na stronie www.oceansapart.com możesz wyszukać produkty według kategorii oraz kolekcji, których marka oferuje aż 9. Każda z nich charakteryzuje się czymś innym. Dwie z nich przybliżymy poniżej.

Every-body Collection

Ta kolekcja składa się z produktów zaprojektowanych w odpowiedzi na wyjątkowe potrzeby kobiet, dla których przeciętnie dostępne rozmiary są niewystarczające. Dzięki specjalnym krojom i fasonom każda klientka OCEANSAPART będzie mogła poczuć się pięknie, wygodnie i pewnie. Kolekcję tworzy sześć zestawów sportowych legginsów oraz biustonoszy. To tutaj znajdziesz zestaw Josy, Cita i Kyra. Każdy z nich występuje również w wersji Petite, dedykowanej osobom, których wzrost wynosi mniej niż 1,63 m. Każdy element zestawów został wykonany w 80 proc. z poliestru z recyklingu oraz w 20 proc. z elastanu. Marka zapewnia, że każdy z setów szybko stanie się faworytem w twojej szafie, ponieważ cechuje je nie tylko piękny wygląd, ale też funkcjonalność. Szybkoschnący, ‘oddychający’ biustonosz z delikatnie modelującymi miseczkami i praktycznym suwakiem utrzyma biust każdego rozmiaru, nawet podczas aktywnego treningu. Z kolei supermiękkie, elastyczne i 'oddychające’ legginsy idealnie dopasują się do twojego ciała, dzięki czemu nawet podczas najmocniejszego treningu ich nie poczujesz.

BeYOUtiful Collection

Ta kolekcja to przede wszystkim luźne tank topy, które charakteryzują się głębokim dekoltem na plecach, modelujące legginsy z praktyczną kieszenią na telefon komórkowy oraz sportowe biustonosze z miękkiej tkaniny o wygodnym kroju, które dodatkowo mają wyjmowane miseczki. Te elementy tworzą takie zestawy jak Soho Set, Daliah Set, Lydia Set, Camille Set, Beuty Set, Sunny Set, Rocky Set, Skyla Set i Kacy Set. Podstawowy zestaw składa się z legginsów i biustonosza, natomiast większość z nich występuje również w wersji Deluxe, która dodatkowo wyposażona jest w tank top. Ubrania z tej kolekcji świetnie sprawdzą się zarówno podczas treningu, praktyki jogi, jak i wypoczynku.

Zdjęcie główne: OCEANSAPART
Tekst: Marta Zinkiewicz

FASHION