Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Prezenty na Dzień Matki: blisko ciała

Piękna bielizna i piękna biżuteria sprawiają, że kobieta od razu czuje się inaczej. Te polskie marki powstały z miłości do kobiet! Odwzajemniamy tę miłość i doceniamy doskonałe rzemiosło.
'Założyłam markę z zamiarem zbudowania uczciwej i designerskiej marki bielizny dla kobiet bez względu na ich rozmiar, kształt, czy wiek' – mówi założycielka marki, Magdalena Palmer.

Movelle

Polska marka Movelle powstała na bazie marki ROOM669. Opiera się na budowaniu u kobiet pewności siebie i poczucia własnej wartości. Ta idea przyświecała założycielce Magdalenie Palmer od samego początku.

– Tworząc biustonosze, zawsze myślę, kto będzie je nosił i jakie wyzwania i emocje będą towarzyszyć moim klientkom. Bielizna Movelle ma wyglądać, ma zdobić, ale przede wszystkim ma być wygodnym wsparciem dla ciała. Ma budować poczucie <<OK, chcę, mogę i zdobywam świat>> – tłumaczy Magdalena.

Bielizna Movelle ma Cię wspierać i dodawać pewności siebie – bez oceniania. – Tego w dzisiejszych czasach wszystkie potrzebujemy. Siostrzanego wsparcia i przestrzeni, w której kobiety są dla siebie ciepłe i wyrozumiałe – dodaje Magdalena.

'Movelle opiera się przede wszystkim na budowaniu u kobiet pewności siebie i poczucia własnej wartości' – mówi założycielka marki, Magdalena Palmer.

Movelle

To co wyróżnia Movelle to połączenie profesjonalnych konstrukcji, sportowego komfortu i wygody z nonszalanckim designem – niezależnie od rozmiaru. Marka oferuje konstrukcje brafittingowe od rozmiaru 65 C do 85H i nie ma zamiaru się zatrzymywać. Stale pracuje nad poszerzeniem zakresu rozmiarów, co ucieszy z pewnością wiele kobiet mających problem z dobraniem biustonosza.

– Osobiście dobieram konstrukcje i rozmiary biustonoszy klientkom w naszym sklepie internetowym. Zależy mi, żeby były zadowolone od pierwszej przymiarki. Znam te konstrukcje bardzo dobrze, jako, że wypuszczenie nowego modelu biustonosza jest poprzedzone wielomiesięcznymi testami, konsultacjami z ze specjalistkami – brafitterkami – słuchamy ich uwag i korygujemy błędy i tak przynajmniej kilka razy do momentu osiągnięcia najlepszej możliwej konstrukcji.- tłumaczy– Magdalena Palmer.

Movelle właśnie otwiera pierwszy stacjonarny fitting room w Warszawie, więc możecie się przekonać same, jak wiele zmienia pomoc w doborze rozmiaru.

Movelle stosuje świetne polskie i europejskie materiały oraz akcesoria od najlepszych dostawców, którzy prowadzą swoją działalność etycznie, w poszanowaniu ludzi i natury. W ofercie niebawem pojawią się produkty z dzianin pochodzących z recyklingu, organicznych i certyfikowanych naturalnych tkaniny.

'PD Jewellery jest moim małym marzeniem, które spełniam od dwóch lat, Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę robić to, co naprawdę kocham' – mówi Patrycja Durkalec, założycielka marki.

PD Jewellery

Patrycja Durkalec, założycielka marki PD Jewellery, z zawodu jest inżynierem materiałów po Politechnice Gdańskiej. W PD Jewellery zajmuje się projektowaniem oraz zaopatruje firmę w najlepszej jakości materiały. Biżuteria, która powstaje z naturalnych kamieni i jedwabnych nici, jest kobieca, ale bardzo delikatna. Dopasowuje się do ciała – miękkie pierścionki pokochają nawet te kobiety, które zwykle wzbraniają się przed biżuterią.

Patrycja tworzy biżuterię z jubilerem w jego pracowni. Wynik ich pracy to subtelna, delikatna, minimalistyczna, ale przykuwająca uwagę biżuteria. PD Jewellery ma w swojej ofercie produkty ze srebra próby 925, bez dodatku niklu. Pakowane są w małe, urocze pudrowe pudełka – tu wszystko jest dopracowane.

PD Jewellery jest moim małym marzeniem, które spełniam od dwóch lat, Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę robić to, co naprawdę kocham – mówi Patrycja.

Herbatka u Króliczka, czyli piąte urodziny WHITE RVBBIT oraz jubileuszowa kolekcja 'Five o’clock' – obowiązuje punktualne spóźnienie, czyli zegarki na 17:05!

WHITE RVBBIT

White Rvbbit to marka z Białegostoku, która przyzwyczaiła nas do pięknych kampanii i świetnej bielizny. Siła tej marki to też jej założycielka, Kasia Witkiewicz, która postawiła sobie za cel stworzenie bielizny na każdą figurę, seksownej, uwodzicielskiej, ale też idealnie dopasowanej do ciała. Całość uzupełniają pojawiające się w każdej kolekcji kobiece sukienki i dodatki – piękne koronkowe peniuary, szlafroki i koszulki nocne.

Tym razem, w związku z 5 urodzinami marki, WHITE RVBBIT zabiera nas na Herbatkę u Króliczka – w roli głównej Alicja w Krainie Czarów. Tu magia łączy się z szaleństwem: wirujące w powietrzu imbryczki, zaczarowane lustra i oczywiście Alicja.

Marka White Rvbbit od początku budowana jest na trzech filarach: miłości do koronek i zmysłowych, kobiecych fasonów, szacunku do solidnego, tradycyjnego krawiectwa i fascynacji baśniową Krainą Czarów. Widać to i w projektach, i w komunikacji.

Punktualne spóźnienie, czyli zegarki na 17:05! Premiera dwunastej kolekcji, która zamyka pięć lat na tarczy magicznego zegara, a jednocześnie daje miejsce na nowe cele i wyzwania. Nie spóźnijcie się.

Co zmieniło się w ciągu tych lat? Przede wszystkim: rozmach projektów. Marka zaczynająca od koronkowych biustonoszy braletek szyje dziś balkonetki, biustonosze usztywniane i push-up, efektowne półgorsety, kilka rodzajów dołów, koronkową bieliznę nocną oraz kobiece sukienki. Te ostatnie zajmują ważne miejsce w urodzinowej kolekcji 'Five o’clock’. Piękne kobiece sukienki o kroju kopertowym doskonale podkreślą figurę i są łaskawe dla sylwetki.

Iluzja Jewellery to młoda polska marka biżuteryjna, która łączy w sobie ducha natury z bezkresem Kosmosu i czarodziejską atmosferą dawno zapomnianych baśni.

Iluzja Jewellery

Iluzja Jewellery to młoda polska marka biżuteryjna, która łączy w sobie ducha natury z bezkresem Kosmosu i czarodziejską atmosferą dawno zapomnianych baśni. Założona przez Kasię Gomulską, absolwentkę gdańskiego ASP, która nadaje Iluzji kierunek kreatywny. To ona projektuje, wykonuje i fotografuje całą biżuterię z ich asortymentu. Wspiera ją mąż Wojtek, który zajmuje się tymi – jak sam to ze śmiechem określa – 'nudniejszymi’ kwestiami technicznymi, marketingiem i contentem. Genezą i główną wartością marki jest miłość. Miłość do kamieni, miłość do natury i miłość do tworzenia. Przygrywają jej nuty z legendarnych kontynentów i malowniczych gwiazdozbiorów.

Dodajmy do tego jeszcze szczyptę boho, hipnotyczny nastrój seansu iluzjonisty, dorzućmy odrobinę radosnej, świetlistej duchowości i figlarne puszczenie oka. Z tej mieszanki wyłoni się Iluzja Jewellery, która przede wszystkim lubi chodzić własnymi drogami. Wszystkie modele są wykonane ręcznie i niekiedy na niektóre z nich trzeba poczekać kilka dni, ale w eterze chodzą słuchy, że warto.

Magia, aura, piękne kamienie i kobieca energia. Gypsy Love to biżuteria z dobrą energią, która powstaje w małej polskiej manufakturze.

Gypsy Love

Gypsy Love to młoda polska manufaktura powstała z zamiłowania do sztuki użytkowej i potrzeby tworzenia biżuterii zarówno dla wielbicielek kolorowego stylu boho, jak i minimalistek.

Inspiracją dla marki są kobiety, ich aura i energia, którą odbiera otoczenie – biżuteria z podwójnie złoconego srebra ze starannie dobranymi kamieniami pomaga wzmocnić i podkreślić te sygnały. Coś dla współczesnej czarownicy? Tak!

Biżuteria jest delikatna, pasuje do różnych stylizacji i ucieszy przede wszystkim kobiety żyjące w zgodzie z naturą, dla których liczy się etyczne podejście do mody, które wybierają przyjazne dla środowiska produkty, unikając masowej produkcji. Indywidualistki ceniące wyjątkowość produktu mają możliwość zaprojektowania go wspólnie z Gypsy Love. To niewątpliwy atut.

Gypsy Love daje możliwość personalizowania biżuterii, współpracy z autorką i założycielką marki, a co za tym idzie – klient może mieć wpływ na ostateczny kształt biżuterii.

FASHION