Przystanek Alaska, czyli nowa kapsułowa kolekcja polskiej marki

Odkąd Big Star przyjął kurs na old school i vintage, estetyka polskiej marki podoba nam się coraz bardziej. Na nowy sezon brand proponuje kolekcję inspirowaną vibem lat 90. oraz serialem „Przystanek Alaska”.
.get_the_title().

Główna kolekcja Big Star na sezon jesień-zima utrzymana jest w duchu dekady naszych młodzieńczych lat. Tym razem w kapsułowej kolekcji polska marka dodaje do tego jeszcze więcej oldschoolowego klimatu i przedstawia propozycje wyciągnięte z szaf starszych braci, a w niektórych przypadkach ojców, którzy w latach 90. świecili stylowym przykładem.

Nie brakuje więc sporej ilości denimu oraz sztruksu, który właśnie zalicza wielki powrót do łask.

Niegdyś kojarzony z ubraniami dziadka, wujka i taty, dzisiaj świetnie prezentuje się na płaszczach, spodniach oraz fikuśnych bucket hat.

Alaska z kolei widoczna jest w ciepłych outfitach, w których swetry o grubym splocie i kożuchowe wykończenia grają pierwszoplanową rolę. Znalazło się też oczywiście miejsce dla truckerowej kraty, która na Alasce traktowana jest tak jak góralskie hafty na południu Polski.

Kolory kapsułowej kolekcji są stonowane, ale przyjemne i przytulne w odbiorze. Zdecydowanie dominują wszystkie odcienie beżu, ciepłe brązy i karmelowe odcienie, które uzupełnione są różnymi odcieniami denimu oraz chłodnych niebieskości.

Ubrania są przede wszystkim wygodne, praktyczne i można je łączyć na wiele sposobów, również w uniseksowych konfiguracjach.

Fotograf: Borys Synak @boryssynak
Wideo: Luke Jascz @lukejascz
Modelka: Greta / AS Management
Model: Michał / Rebel Models
Make Up: Aga Brudny / Art Faces
Włosy: Tomek Mickiewicz / Art. Faces
Stylizacja: Karol Młodziński / Art. Faces
Dyrektor artystyczna: Martyna Sowik @sow0026 / BIG STAR
Produkcja: Oskar Kacprzak @oskar.kacprzak / BIG STAR

FASHION