Realizm magiczny w najnowszej kampanii marki TOVA

Najnowsza kampania marki TOVA to kolejny dowód na to, że polskie marki potrafią zachwycić nie mniej niż międzynarodowi giganci branży. Zobaczcie, co się dzieje, kiedy kobieta TOVA wkracza w magiczny świat inspirowany tolkienowską rzeczywistością.
.get_the_title().

TOVA w sezonie FW18 przenosi nas w fantazyjny świat realizmu magicznego, gdzie symbolika miesza się ze światem rzeczywistym. Inspiracją do kampanii zrealizowanej przez polską markę był świat elfów, a dokładniej moment narodzin tych fascynująco pięknych stworzeń.

Zdjęcia autorstwa Kasi Bielskiej w całości powstały na krakowskim Zakrzówku, który nie przestaje zachwycać swoją dziewiczą przyrodą i magicznymi krajobrazami. Każde zdjęcie to spójna całość, która przenosi nas w inny, nieco odrealniony świat.

Ubrania marki TOVA na sezon jesień-zima doskonale wpisują się w nostalgiczny klimat, pozostając przy tym elementami, które może nosić każda kobieta.

Jesienno-zimowa kolorystyka — winne bordo, szmaragd i srebro — nadaje kolekcji romantycznego, ale też wyrazistego charakteru.

Kolekcja marki TOVA na sezon FW18 oferuje sukienki maxi, oversize’owe swetry, taliowane marynarki, bluzki i futra, ale także akcesoria w postaci butów, pasków oraz kapeluszy.

Wszystkie produkty szyte są w Polsce, w siedzibie marki, która znajduje się w województwie świętokrzyskim.

Jeśli zdjęcia z kampanii was zachwyciły, mamy dobrą wiadomość: przez kolejne miesiące na oficjalnym Instagramie marki będą publikowane kolejne zdjęcia z 4 sesji, które wykonane zostały w parkach, muzeach oraz innych miejscach, w których w cudowny sposób przenika się realny i magiczny świat TOVA.

Tekst: Malwa Wawrzynek
Zdjęcia: TOVA FW18

FASHION