Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Reebok: nowy model Zig Kinetica z technologią zwracającą energię

Zig Kinetica Concept_Type 1 to innowacyjny model inspirowany energią kinetyczną.
.get_the_title().

Reebok prezentuje dwie nowe odsłony kolorystyczne modelu Zig Kinetica Concept_Type 1, powstałego we współpracy z Ianem Palayem – założycielem londyńskiego Garbstore. Zig Kinetica to projekt, który łączy w sobie nowoczesną technologię, styl i wygodę. Przewiewne, siateczkowe elementy przeplatają się z wytrzymałym zamszem, tworząc charakterystyczny wzór wpisujący się we współczesną estetykę. Model wyróżnia zygzakowata podeszwa z innowacyjną Floatride Fuel odpowiedzialną za amortyzację, pracującą z energią Zig Energy Shell oraz kurczącą i rozciągającą się Zig Energy Bands.

Ta wyjątkowa konstrukcja zwraca energię kinetyczną powstałą podczas chodzenia, co tworzy nową jakość podczas każdego ruchu.

W grudniowym dropie ujrzymy dwie opcje kolorystyczne. Jedna z nich, to subtelna odsłona w odcieniu bieli połączonej z pastelowymi elementami. Druga natomiast to wyrazista czerń przełamana jasnymi, kontrastującymi wstawkami.

Dodatkowo przy okazji pojawienia się kolejnej edycji buta, możemy zobaczyć cały proces twórczy stojący za powstaniem Zig Kinetica Concept Type 1. Ian Paley podzielił się swoimi szkicami, rysunkami i prototypami, tworzonymi na potrzeby powstania jednego z najbardziej dynamicznych modeli Reeboka.

Buty będą dostępne od 4 grudnia na https://www.reebok.pl/zig_home oraz w wybranych sklepach stacjonarnych: www.vitkac.com , www.chmielna20.pl , www.sneakerstudio.pl

FASHION