Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Reserved Joyful #EcoAware, czyli powrót do harmonii

Burzliwa i dynamiczna sytuacja na świecie paradoksalnie zmusiła nas do zatrzymania się i szukania w życiu harmonii. Taka też jest nowa kolekcja Reserved, która stawia na spokój i poszanowanie środowiska. A przecież tego nam najbardziej potrzeba.
.get_the_title().

Nowa kolekcja Reserved Joyful #EcoAware to zwrócenie się w stronę najnowszych trendów w modzie, ale i w kierunku alternatywnych materiałów w produkcji odzieży. W kolekcji dominują pastele, które zalały wiosenne wybiegi na rok 2020. Mocno wybija się kojąca mięta i soczysta limonka, która w tym roku jest kolorem uzupełniającym, a nie głównym, jak to miało miejsce poprzedniej wiosny. Ubrania są lekkie, uniwersalne.

Kroje nie są skomplikowane, mają raczej praktyczny i uniwersalny charakter — tak, aby móc je bez problemu łączyć w jak najwięcej zestawów.

W ten sposób Reserved daje nam znak, że basic lub prosty krój wystarcza na dłużej i nie poddaje się krótkotrwałej fali trendów.

Dlatego też w kolekcji Joyful #EcoAware znajdziemy sporo podkoszulków, które mogą być bazą każdej stylizacji. Łączymy je z klasycznymi marynarkami, szortami czy spódnicami do połowy łydki. W chłodniejsze dni nakładamy na nie kurtki kangurki o sportowym kroju. Wygoda i komfort są przecież najważniejsze w casualowej garderobie, dlatego tak mocno dominują w najnowszej kolekcji Reserved. Obok nich wyraźnie widać prym koloru lila. To właśnie ten pastelowy odcień fioletu okazał się prawdziwym kolorem pierwszej połowy roku i idzie w konkury z Classic Blue, czyli oficjalnym kolorem na 2020 rok.

Co ważne, nowe propozycje od Reserved nie bez powodu chodzą w parze z hasztagiem #EcoAware.

 

W tej kolekcji marka poszukuje innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Wykorzystuje bawełnę organiczną i z recyklingu, poliester z odzysku wiskozy z drewna eukaliptusa, buku i świerku, Tencel oraz hipoalergiczną tkaninę z celulozy drzewnej. Produkty z nowej kolekcji prezentuje nam modelka Naomi Chin Wing, która od kilku lat pojawia się na paryskich i nowojorskich wybiegach. Premierę nowej kolekcji Reserved Joyful #EcoAware mogliśmy zobaczyć również na kontach polskich influencerek. Z pozoru zwykłe baiscowe podkoszulki, które stanowią sporą część tej kolekcji, doskonale odnalazły się w garderobie Kat Astro, a proste minimalistyczne sukienki u Horkruks. Warto poszukać u nich inspiracji do tego, jak być bardziej eko, a przy tym zbudować stylizację utrzymaną w tegorocznych trendach.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

@reserved #EcoAware #ReservedForMe

Post udostępniony przez Laura Matuszczyk (@horkruks)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Throwback @reserved Joyful #EcoAware Collection #ReservedForMe

Post udostępniony przez Kat Tychoniewicz (@kat.astro)

Tekst: Malwa Wawrzynek
Zdjęcia: Reserved

FASHION